1619 (JuXANOoZ801) Aktualizovaný: 15. 05. 2026 1. publikácia: 15. 05. 2026

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ BYT V ROVINKE

Slnečnicova 16B
Rovinka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

389,000 € 3383 €/m²

Základné informácie

Druh:
5 a viac izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
115 m²
Info
Realitná kancelária FinReal GO ponúka exkluzívne na predaj kompletne zariadený 5-izbový byt v modernom dvojdome v obci Rovinka, len niekoľko minút od Bratislava.

Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálne rodinné bývanie pre tých, ktorí hľadajú kombináciu priestoru, súkromia, bezpečného prostredia pre deti a rýchlej dostupnosti do hlavného mesta. Priestranná záhrada poskytuje dostatok miesta na oddych, grilovanie, detské hry aj pokojné večery s rodinou.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

5-izbový byt v dvojdome

Úžitková plocha: 115 m²

Pozemok: 267 m²

2 vlastné parkovacie státia

Kompletne zariadený

Elektrické podlahové kúrenie

Kolaudácia: 2019

Užívany od roku 2020

Nízke mesačné náklady pre 4 osoby: cca 220 € vrátane energií

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

Praktická dispozícia bola navrhnutá s dôrazom na pohodlné rodinné bývanie.

Prízemie

vstupná predsieň

priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou

priamy vstup na terasu z obývačky a pracovne a do záhrady

samostatná izba 12m2 (pracovňa, hosťovská izba alebo detská izba, technická miestnosť / sklad)

kúpeľňa/sprcha s toaletou

Poschodie

tri samostatné izby vrátane hlavne spáľne

šatník

kúpeľňa s vaňou a toaletou

TECHNICKÉ VYHOTOVENIE

Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená a pripravená na okamžité nasťahovanie bez ďalších investícií.

elektrické podlahové kúrenie v celom dome

kvalitná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi

plastové okná s izolačným trojsklom

interiérové žalúzie a sieťky proti hmyzu

klimatizácia 2x

moderný nábytok, skrine, komody, pracovný stôl

bezpečnostné vstupné dvere

moderné podlahy a obklady

kompletne zariadený interiér

EXTERIÉR A ZÁHRADA

Pozemok s výmerou 267 m² ponúka ideálne zázemie pre rodinný život.

upravená záhrada s automatickou závlahou

terasa na posedenie

priestor pre detské ihrisko alebo bazén

dostatok súkromia

dve parkovacie státia priamo pri dome

MESAČNÉ NÁKLADY

kompletné náklady vrátane energií pre štvorčlennú rodinu: cca 220 € mesačne

LOKALITA – ROVINKA

Rovinka patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality v okolí Bratislavy. Obyvatelia oceňujú najmä výbornú dostupnosť do mesta, kompletnú občiansku vybavenosť a blízkosť prírody.

Občianska vybavenosť v pešej dostupnosti do 5 min

Dopravná dostupnosť

rýchle napojenie na diaľnicu D4 a rýchlostnú cestu R7

centrum Bratislavy dostupné za niekoľko minút

HLAVNÉ VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI

moderné rodinné bývanie bez nutnosti ďalších investícií

5 izieb a dostatok priestoru pre väčšiu rodinu

kompletne zariadené

nízke mesačné náklady

veľká záhrada a terasa

dve parkovacie miesta

výborná lokalita pri Bratislave

pokojné a bezpečné prostredie

CENA

389 000 €

Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa:

províziu realitnej kancelárie,

kompletný právny servis zabezpečený advokátom,

základný správny poplatok na katastri,

kompletné hypotekárne poradenstvo,

bezplatné zabezpečenie najvýhodnejšieho hypotekárneho financovania,

odborný sprievod počas celého procesu kúpy až po úspešné nadobudnutie nehnuteľnosti.

Kupujúcemu poskytujeme kompletný servis a plnú podporu od rezervácie nehnuteľnosti až po odovzdanie kľúčov.

KONTAKT

Alex Maksimčuk
Realitný a finančný špecialista
E-mail: alex@frgo.sk
Web: www.frgo.sk

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Táto nehnuteľnosť ponúka komfortné rodinné bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít v okolí Bratislavy.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
115 m²

Umiestnenie:
Prízemie

Podlažie:
1

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2019

Rok kolaudácie:
2019

Počet izieb / miestností:
5

Terás:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
220 €

Vybavenie:
Terasa

Zariadenie:
Zariadené kompletne
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Alex Maksimčuk

FinReality go s.r.o.

FinReal go

Mlynské Nivy 78C • 82105, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

389,000 € 3383 €/m²

Kontakt na predajcu

Alex Maksimčuk

FinReality go s.r.o.