4727729189 (JuO3pSqrFHz) Aktualizovaný: 15. 05. 2026 1. publikácia: 15. 05. 2026

DIRECTREAL|Na predaj - Moderný 2-izbový byt v Hrubej Borši s parkovacím miestom

Rovná
Hrubá Borša • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

165,000 € 2895 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
57 m²
Info
Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Senec ponúka exkluzívne na predaj lukratívny 2.izbový byt v Green resorte na poschodí s lógiou a parkovacím státím len 500 metrov od golfového ihriska v Hrubej Borši. Byt má rozlohu 57 m2. Nachádza sa v polyfunkčnej budove obklopenej zeleňou. Na prízemí je štýlová kaviareň, kde si môžete posedieť pri kávičke a chutnom koláčiku. Hneď vedľa sa nachádza kaderníctvo, manikúra, pedikúra, jazyková škola. Byt sa predáva komplet zariadený. Môžete sa rovno nasťahovať.
Ak hľadáte zaujímavé bývanie s dobrou dostupnosťou do Bratislavy a Senca, možno práve Vás zaujme táto ponuka.
Celková cena za predaj a prevod nehnuteľnosti je 165.000,-€
Obhliadku si môžete dohodnúť na čísle 0911 623 322, Bc. Leitner Dana

Dispozičné riešenie bytu:
vstupná chodba, priestranná obývacia časť spojená s kuchyňou, 1x spálňa, 1x kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, samostatná toaleta s umývadlom, samostatný šatník.

Veľkoryso riešená kuchynská linka Ikea vyrobená na mieru je zariadená značkovými vstavanými spotrebičmi ako sú: nerezová chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, elektrická rúra, indukčná varná doska, digestor. Súčasťou kuchyne je stôl s 2. stoličkami. Obývacia časť je zariadená rozkladacou sedacou súpravou s veľkým úložným priestorom, vkusným nábytkom a TV. V spálni je vybudovaná protihluková stena. Zariadenie obsahuje manželskú posteľ s úložným priestorom so 4 zásuvkami, šatníkovú skriňu s toaletným stolíkom so zrkadlom a kresielkom. V byte je samostatný šatník s policami. Elektrické podlahové kúrenie, vlastný zásobník na vodu a samostatná práčka so samostatnou kondenzačnou sušičkou v šatníku. V byte je klimatizácia. Okná majú namontované exterierové hliníkové žalúzie na diaľkové otváranie. K bytu patrí parkovacie státie číslo 3, ktoré je zabezpečené rampou s diaľkovým ovládaním.

V obci sú 2 materské škôlky, golfový areál, fitness centrum, futbalové ihrisko, reštaurácia, kaviareň s cukrárňou, potraviny.
Služby: kaderníctvo, pedikúra, manikúra, kozmetika. Možnosť športových aktivít, bicyklovanie, prechádzky v lesíku priamo pri dome.
Dostupnosť do Bratislavy 25km, do Senca 6 km. Premáva imhd Hrubá Borša-Senec-Bratislava.
Podlahová plocha m2: 57
Loggia: Áno 1x
Výťah: Nie
Stav: Novostavba
Poschodie: 1
Konštrukcia bytu: Tehla
Možnosť kúpy na úver: Áno
Zálohový predpis / mesiac EUR: 150
Okná: Plastové
Kuchynská linka: Nová
Spotrebiče: Chladnička,Mraznička,Elektrická varná doska,Elektrická rúra,Umývačka riadu,Pračka,Sušička,Klimatizácia
Pivnica: Nie

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pYC

Kontakt na makléra:
Dana Leitner
+421911623322
d.leitner@directreal.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
57 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Dana Leitner

Directreal Optimal

Direct Real, spol. s r.o.

Mäsiarska 3143 • 90301, Senec
Celá ponuka spoločnosti

165,000 € 2895 €/m²

Kontakt na predajcu

Dana Leitner

Directreal Optimal