(JuT2reqhboG) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

CreeX Reality - 2,5-izbový byt s loggiou - Vrbové

M. A. Beňovského
Vrbové • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

126,000 € 2471 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
51 m²
Info
CreeX Reality a Henrieta Urbanová ponúkajú vo výhradnom zastúpení na predaj 2,5-izbový byt s loggiou v meste Vrbové, na ulici M.A.Beňovského 31.
Byt sa nachádza na 5. poschodí z 5 v bytovom dome s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2011 a bytový dom prešiel rekonštrukciou v roku 2019, ktorá zahŕňala zateplenie. Lokalita ponúka dobrú dostupnosť a občiansku vybavenosť.

Parametre bytu:
Úžitková plocha bytu: 51 m²
Loggia: 3,12 m²
Pivnica: 3,44 m² (latková)
Poschodie: 5 / 5
Počet izieb: 2,5
Konštrukcia: panel
Parkovanie: verejné
Kúrenie: ústredné
Cena: 126.000 eur

Dispozícia:
Do bytu sa vstupuje cez bezpečnostné vchodové dvere do zádveria a vstupnej chodby. Po pravej strane sa nachádza kúpeľňa s vaňou a samostatné wc. Z chodby je zároveň prístup do detskej izby a obývačky. Obývačka je prepojená s kuchyňou, z ktorej je výstup na loggiu. Z druhej strany obývačky je vstup do spálňe.

Zariadenie a technický stav:
Byt je panelový a prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2011 vrátane jadra. V obytných izbách, ktoré sú klimatizované sa nachádza plávajúca podlaha, v kuchyni, kúpeľni a na WC je dlažba. Okná sú drevené.
Byt sa predáva čiastočne zariadený, vrátane vstavenej kuchynskej linky so spotrebičmi ako sú mikrovlnka, varná plynová doska, rúra. V byte je optický internet a vstavané skriňe.

Technický stav bytového domu:
Bytový dom prešiel rekonštrukciou v roku 2019, ktorá zahŕňala zateplenie fasády. Celkový stav bytového domu je udržiavaný.

Lokalita:
Centrum mesto Vrbové ponúka kompletnú občiansku vybavenosť vrátane škôl, škôlok, obchodov a služieb. Lokalita je vhodná pre rodiny aj jednotlivcov, ktorí hľadajú bývanie s dobrou dostupnosťou.

Názor makléra:
Byt predstavuje ideálnu príležitosť pre klienta, ktorý sa chce nasťahovať a hneď bývať. Výhodou je praktická dispozícia, loggia a rekonštruovaný bytový dom.

V cene je zahrnuté:
Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára.

V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo pri financovaní kúpy a výbere najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru podľa potrieb kupujúceho.

Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke.

Henrieta Urbanová – CreeX reality s.r.o.
0908 141 547
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
51 m²

Umiestnenie:
Posledné podlažie

Podlažie:
5

Počet nadzemných podlaží:
5

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Panelová

Orientácia:
Juhovýchodná, Severozápadná

Rok kolaudácie:
1986

Počet izieb / miestností:
2

Počet spální:
1

Počet loggí:
1

Počet pivníc:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
125 €

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Ústredné

Bezpečnosť:
Bezpečnostné dvere

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Verejné parkovanie, Výťah

Telekomunikácie:
Internet, Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Henrieta Urbanová

CreeX Reality s.r.o.

CreeX Reality s.r.o.

Novomestská ulica 2 • 91701, Trnava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

126,000 € 2471 €/m²

Kontakt na predajcu

Henrieta Urbanová

CreeX Reality s.r.o.