237241 (JuAEPewoA92) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

Čerstvo zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou na predaj

Nitrianska
Šaľa • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

135,000 € 1607 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
84 m²
Info
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj krásny veľkometrážny 3-izbový byt s úžitkovou plochou 84m2 situovaný na 5/7 poschodí v zateplenom panelovom dome s novým výťahom na Nitrianskej ulici.

Byt prešiel čerstvou rekonštrukciou v r.2026:
- murované jadro, nová sanita
- nové laminátové podlahy v celom byte
- v kúpeľni dlažba
- LED svietidlá v celom byte
- bezpečnostné vchodové dvere
- vymenená elektroinštalácia v celom byte ( cca. v r. 2015)
- nová kuchynská linka so zabudovaným plynovým sporákom, elektrickou rúrou a digestorom
- nová malovka

K bytu prislúcha samostatná murovaná pivnica.

Zariadenie v byte ostane po dohode ( manželská posteľ s nočnými stolíkmi, nábytok v obývačke, kuchynský stôl a stoličky).

Mesačný nájom v závislosti od počtu osôb ( cca. 200€ mesačne ).

Obhliadku si môžete dohodnúť na t.č. 0907 794 634

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
84 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
5

Počet nadzemných podlaží:
7

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Počet izieb / miestností:
3

Počet loggí:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Bc. Silvia Kováčová

Allrisk Slovakia - Šaľa

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.

Hlavná 2191/6 • 92701, Šaľa (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

135,000 € 1607 €/m²

Kontakt na predajcu

Bc. Silvia Kováčová

Allrisk Slovakia - Šaľa