(JuvuW8mG2fO) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 22. 05. 2026

Bývanie v novostavbe 2,5i bytu, Biely Kostol

Biely Kostol • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

189,000 € 4021 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
47 m²
Info
Moderné bývanie bez kompromisov v obľúbenom Bielom Kostole.

Ponúkame na predaj štýlový 2,5 izbový byt v tehlovej novostavbe z roku 2021, ktorý vás zaujme moderným zariadením, vzdušnosťou a praktickým dispozičným riešením. Výmera bytu je 47,17m2 + terasa 18m2. K bytu prislúcha 2x parkovacie miesto pred bytovým domom.

Srdcom bytu je priestranná kuchyňa s jedálenským sedením, ktorá je elegantne prepojená s obývacou izbou. Celý priestor pôsobí otvorene a ponúka ideálne miesto na každodenný život aj stretnutia s rodinou či priateľmi. Z obývacej izby je zároveň priamy výstup na terasu, kde si môžte vychutnať rannú kávu alebo večerný oddych.

Spálňa je útulná a elegantná, pričom ponúka dostatok priestoru.... Veľkou výhodou je prakticky riešený šatník, ktorý poskytuje množstvo úložného priestoru a zároveň zachováva vzdušný vzhľad celej miestnosti.

Kúpeľňa je vyhotovená v aktuálnych trendoch pričom ponúka pohodlnú vaňu ideálnu na relax po náročnom dni. Súčasťou je WC.

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=S6fqyJ6x2AP

Predáva sa zariadený ako na foto.

Výborná lokalita len pár minút od Trnavy, tiché prostredie s dostatkom zelene.

Neváhajte ma kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Odporúčam využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
47 m²

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
1

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Obecné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
2021

Počet izieb / miestností:
2

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
A

Počet vonkajších parkovacích miest:
2

Vybavenie objektu:
Zariadený so spotrebičmi

Vybavenie:
Terasa, Vonkajšie parkovacie miesto
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Michaela Hincová

TIMA Real, s.r.o.

TIMA Real, s.r.o.

Hlavná 26/34 • 91701, Trnava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

189,000 € 4021 €/m²

Kontakt na predajcu

Michaela Hincová

TIMA Real, s.r.o.