(JuaKPW7roe3) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

ALL PERFECT | Na predaj priestranný 2-izbový byt s dvomi balkónmi | Šoporňa

Sereď • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

115,500 € 2139 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
54 m²
Info
Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 54m² v obci Šoporňa, ktorý zaujme najmä veľmi nízkymi mesačnými nákladmi, vlastným kúrením a dvomi balkónmi.

Byt sa nachádza na 1. poschodí a ponúka príjemnú atmosféru, dostatok svetla a komfort, ktorý oceníte pri každodennom bývaní. K bytu prislúchaujú až dva balkóny, pričom každý má výmeru cca 4 m². Veľkým benefitom je aj vlastné kúrenie prostredníctvom plynového kotla, vďaka čomu máte kontrolu nad spotrebou aj nákladmi.

K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 4 m², ktorá poskytuje praktický úložný priestor. O komfort počas celého roka sa postará klimatizácia a vonkajšie žalúzie, ktoré zabezpečia príjemnú teplotu aj počas horúcich letných dní.

Lokalita ponúka príjemné a pokojné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti nájdete potraviny, školu, škôlku aj ďalšie služby, ktoré spríjemnia každodenný život. Okolie pôsobí pokojne a zároveň poskytuje všetko potrebné pre komfortné bývanie. Výhodou je tiež bezproblémové parkovanie priamo pri bytovom dome a rýchla dostupnosť do Serede, Nitry či Galanty.

Výhody bytu:
- veľmi nízke mesačné náklady: spolu približne len 90 € mesačne
- 1. poschodie bez výťahu
- 54m² + 2 balkóny o výmere 4m²
- vlastné kúrenie
- plynový kotol menený v roku 2025
- klimatizácia
- vonkajšie žalúzie
- pivnica
- zateplený bytový dom
- plastové okná
- bezproblémové parkovanie
- pokojná lokalita

Zaujala Vás nehnuteľnosť a chceli by ste sa dozvedieť viac informácií alebo si dohodnúť obhliadku? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0907 416 152 alebo emailom: tomas@allperfect.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
54 m²

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
2

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet balkónov:
2

Počet pivníc:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
91 €

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vybavenie:
Balkón, Pivnica
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Tomáš Kavoň

All Perfect Reality s. r. o.

All Perfect Reality s. r. o.

M. R. Štefánika 30/4280 • 92601, Sereď (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

115,500 € 2139 €/m²

Kontakt na predajcu

Tomáš Kavoň

All Perfect Reality s. r. o.