998447 (Jumt3rgGm6C) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izbový byt s balkónom, Dunajská Streda

Panónsky Háj
Dunajská Streda • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

136,000 € 2473 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
55 m²
Info
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej a dynamicky rozvíjajúcej sa lokalite mesta Dunajská Streda – Panónsky háj.

Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu voľbu pre jednotlivcov, páry alebo ako investícia na prenájom. Byt ponúka príjemnú kombináciu praktickej dispozície, dostatočného priestoru a pokojného bývania v modernej lokalite, ktorá si získava čoraz väčšiu popularitu.

Vďaka optimálnej výmere a funkčnému riešeniu priestoru poskytuje byt komfortné bývanie bez zbytočných kompromisov. Veľkým benefitom je balkón, ktorý ponúka ideálne miesto na rannú kávu, oddych po práci alebo príjemné posedenie na čerstvom vzduchu.

Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu s výťahom, čo zabezpečuje pohodlný prístup a zároveň ideálnu kombináciu súkromia a dostupnosti.

VLASTNOSTI NEHNUTEĽNOSTI

• POČET IZIEB
Dispozícia bytu pozostáva z dvoch izieb, ktoré ponúkajú ideálny priestor pre komfortné bývanie.

Po vstupe do bytu sa nachádza predsieň, ktorá poskytuje praktický priestor na odkladanie vecí a plynulo prepája jednotlivé miestnosti.

Obývacia izba pôsobí vzdušne a svetlo, čo vytvára príjemnú atmosféru pre každodenný život aj relax. Je ideálnym miestom na oddych, stretávanie sa s priateľmi alebo pokojné večery.

Spálňa poskytuje dostatok súkromia a komfortu pre kvalitný odpočinok.

Kuchyňa ponúka praktický priestor na prípravu jedál a každodenné fungovanie domácnosti.

Z obývačky je priamy prístup na balkón, ktorý rozširuje obytný priestor a prináša kontakt s exteriérom.

Kúpeľňa a toaleta zabezpečujú komfortné a praktické riešenie pre každodenné potreby.

• ÚŽITKOVÁ PLOCHA
Úžitková plocha bytu je 55 m², čo poskytuje ideálny priestor pre pohodlné bývanie bez zbytočných nevyužitých plôch.

Súčasťou bytu je balkón o výmere 3 m², ktorý ponúka príjemný priestor na oddych a relax.

• STAV NEHNUTEĽNOSTI
Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu s výťahom.

Inžinierske siete: elektrina, verejný vodovod, kanalizácia.

Mesačné režijné náklady sú približne 140 € pre 2 osoby, čo predstavuje priaznivé náklady na bývanie.

Byt ponúka skvelý základ pre vytvorenie bývania podľa vlastných predstáv a potrieb nového majiteľa.

• VYBAVENIE A BENEFITY
• 2-izbový byt ideálny pre pár alebo jednotlivca
• Úžitková plocha 55 m²
• Balkón 3 m²
• 2. poschodie
• Výťah
• Nízke mesačné náklady (140 € / 2 osoby)
• Praktická dispozícia
• Pokojná lokalita
• Kompletné inžinierske siete
• Výborný investičný potenciál

• LOKALITA A DOSTUPNOSŤ
Dunajská Streda patrí medzi čoraz vyhľadávanejšie mestá na bývanie, najmä vďaka svojej strategickej polohe, príjemnej atmosfére a výbornej občianskej vybavenosti.

Panónsky háj je moderná a rozvíjajúca sa časť mesta, ktorá ponúka ideálnu rovnováhu medzi pokojom a dostupnosťou všetkého potrebného pre každodenný život. Lokalita je charakteristická novšou zástavbou, upraveným okolím a príjemným prostredím vhodným na bývanie.

V blízkosti sa nachádzajú obchody, služby, školy, škôlky či zdravotná starostlivosť, čo výrazne zjednodušuje každodenné fungovanie. Všetko máte poruke bez potreby zdĺhavého dochádzania.

Výhodou je aj dobrá dopravná dostupnosť – či už v rámci mesta alebo smerom na okolité mestá. Lokalita umožňuje rýchle napojenie na hlavné dopravné ťahy, čo ocenia najmä pracujúci.

Okolie ponúka aj možnosti na oddych a voľnočasové aktivity – prechádzky, šport alebo relax v príjemnom prostredí. Ide o miesto, kde si dokážete vytvoriť skutočný domov s pohodlným a bezstarostným životom.

• CENA NEHNUTEĽNOSTI
Cena tejto nehnuteľnosti je 136.000 €,- / celkom.

KONTAKT
CALL CENTRUM
Veronika Konkoly
+421 951 780 731
asistent@allinclusivereal.sk

ALL INCLUSIVE REAL Vám poskytne komplexné a profesionálne služby pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností. V spolupráci s naším hypotekárnym partnerom Vám zaistíme najvýhodnejšie finančné riešenie pre Vašu nehnuteľnosť.

Vďaka našej externej spolupráci s renomovanou právnou kanceláriou, ako aj internému právnemu tímu, Vám zaručujeme vysoko kvalitný a nadštandardný právny servis, ktorý zabezpečí bezproblémový priebeh celého procesu.

Naša kancelária je hrdým členom najväčšieho združenia realitných kancelárií – REALITNÁ ÚNIA a zaväzuje sa dodržiavať najprísnejšie štandardy a zásady kvality v poskytovaní našich služieb. Okrem toho je naša kancelária poistená pre prípad zodpovednosti za spôsobené škody, čím garantujeme našim klientom maximálnu bezpečnosť a ochranu.

Nehnuteľnosť bola pripravená s homestaging oddelením a odprezentovaná s profesionálnym fotografom a kameramanom našej spoločnosti. Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
55 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
4

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
2023

Počet izieb / miestností:
2

Plocha balkónu v m2:
3 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Márk Hervay

ALL INCLUSIVE REAL, s. r. o.

ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o

Hlavná 5599 • 92901, Dunajská Streda
Celá ponuka spoločnosti

136,000 € 2473 €/m²

Kontakt na predajcu

Márk Hervay

ALL INCLUSIVE REAL, s. r. o.