(Ju-qd2MIlEM) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 23. 04. 2024

4-izbový byt pre rodinu v novostavbe 2DUBY Považská

Považská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

215,626 € 2423 €/m²

Základné informácie

Druh:
4 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
89 m²
Info
V novostavbe 2DUBY v Považskej Bystrici ponúkame na predaj moderný 4-izbový byt na 6. poschodí s dvoma priestrannými balkónmi a výhľadom na okolitú prírodu.

Ideálne bývanie pre rodinu, ktorá chce viac priestoru, nízke náklady, komfort a bývanie bez starostí.

Výhody bytu:
• 91 m² úžitkovej plochy
• dva priestranné balkóny
• pivnica V CENE bytu
• výhľad a viac súkromia na 6. poschodí
• byt v stave holobyt alebo štandard

Výhody projektu:
• novovybudovaný park v blízkosti – 23.000 m²
• zelené pochôdzie strechy, komunitné záhrady a oddychové zóny
• 2x nabíjacia stanica pre elektromobily
• bezpečný a uzavretý areál s rampou
• možnosť dokúpiť parkovacie miesto
• financovanie šité na mieru
• komfort novostavby
• nízke mesačné náklady

Byt má praktickú dispozíciu: vstupná chodba, kúpeľňa, samostatné WC, dve izby, spálňa s druhou vlastnou kúpeľňou a obývacia izba s kuchyňou.

Zavolajte nám +421 948 420 300 a príďte si pozrieť, ako môže vyzerať vaše nové bývanie v 2 DUBOCH.

Viac informácií o pôdoryse, vizualizáciách či video prehliadke nájdete na: https://2dubypovazska.sk/byty/b-6b/
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
89 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
6

Počet nadzemných podlaží:
9

Stav nehnuteľnosti:
Vo výstavbe

Typ konštrukcie:
Železobetónová

Rok výstavby:
2024

Počet balkónov:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Monika Nimohajová 2DUBY Považská

Constario REALTY, s.r.o.

Constario REALTY, s.r.o.

Drozdia 2 • 01014, Žilina (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

215,626 € 2423 €/m²

Kontakt na predajcu

Monika Nimohajová 2DUBY Považská

Constario REALTY, s.r.o.