781 (JuCJAxMQ_0f) Aktualizovaný: 17. 05. 2026 1. publikácia: 17. 05. 2026

3 izbový tehlový byt Banská Bystrica, Uhlisko, ulica 9.mája

9. mája
Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

185,400 € 2664 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
69.6 m²
Info
3-izbový byt Banská Bystrica širšie Centrum, v obľúbenej lokalite Uhlisko, na ulici 9. mája. Byt sa nachádza na 2. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu, ktorý bol skolaudovaný cca v roku 1966.
Celková výmera bytu je 69,6 m². Dispozične pozostáva z troch obytných izieb, kuchyne, samostatnej kúpeľne a
samostatného WC. K bytu prislúcha balkón situovaný do vnútrobloku. Výhodou sú aj dve murované pivnice.
Tehlový byt je v pôvodnom stave, čo poskytuje ideálnu príležitosť na jednoduchšiu rekonštrukciu podľa vlastných
predstáv. Čiastočné úpravy už prebehli – boli vymenené okná (plastové, 3-sklo, 5-komorové) a vstupné dvere vrátane
zárubne sú bezpečnostné. Byt má pôvodné murované jadro. Podlahy sú kombinované – v izbách parkety, v kuchyni a
chodbe lino, v kúpeľni a WC dlažba. Orientácia bytu je východ – západ, čo zabezpečuje dostatok denného svetla počas
celého dňa.
Vykurovanie je ústredné teplovodné, v byte je zavedený plyn, voda je z verejného vodovodu a odpad je napojený na
verejnú kanalizáciu. Elektroinštalácia je pôvodná 220V Al. Bytový dom nie je zateplený a nemá energetický certifikát.
Lokalita Uhlisko patrí medzi vyhľadávané časti mesta s dobrou dostupnosťou do centra a kompletnou občianskou
vybavenosťou v okolí.
Byt je v osobnom vlastníctve a je možné ho financovať hotovosťou, hypotekárnym úverom alebo ich kombináciou.
V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií neváhajte kedykoľvek zavolať.
Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví spolupracujúci finančný poradca, ktorý
zároveň zaistí administratívu v súčinnosti s Vami zvolenou bankou, zabezpečíme podklady pre znalca a samozrejme Vám
zabezpečíme zavkladovanie záložných a kúpnych zmlúv na príslušnom katastrálnom úrade.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
69.6 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
2

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
1966

Rok poslednej rekonštrukcie:
2026

Počet izieb / miestností:
3

Počet spální:
1

Počet balkónov:
1

Počet pivníc:
2

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Drahoslav Denkóci

1real.sk

1real.sk

• 97401, Banská Bystrica (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

185,400 € 2664 €/m²

Kontakt na predajcu

Drahoslav Denkóci

1real.sk