(JuTWii02Wd4) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 22. 05. 2026

3-izbový byt s veľkou terasou a parkovacím miestom Kubínske terasy

Nemocničná
Dolný Kubín • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

265,000 € 3039 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
87.2 m²
Info
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Brezovec – Kubínske terasy.

Byt má úžitkovú plochu 87,20 m² a nachádza sa na 1. poschodí bytového domu (priamo nad garážami). Bytový dom je starý približne 15 rokov (kolaudácia 2011) a je vybavený výťahom.

Veľkou výhodou nehnuteľnosti je priestranná terasa o výmere 33 m², ktorá je orientovaná na západ, vďaka čomu ponúka príjemné večerné slnko a ideálne miesto na oddych po práci.

K bytu prislúcha aj vonkajšie parkovacie miesto a pivničná kobka, ktorá poskytuje ďalší úložný priestor.

Dispozične byt pozostáva z priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou, dvoch samostatných izieb, kúpeľne, samostatného WC a technickej miestnosti. Kúpeľňa je vybavená veľkým sprchovým kútom.

Byt sa predáva kompletne zariadený, pričom väčšina nábytku je vyrobená na mieru a súčasťou predaja sú aj vstavané spotrebiče, takže nový majiteľ si môže byt ihneď užívať bez ďalších investícií.

V byte je podlahové kúrenie v kúpeľni a v obývacej časti, v ostatných miestnostiach je ústredné kúrenie.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
87.2 m²

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
8

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Panelová

Rok výstavby:
2011

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
A
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Eliška Kurtíková

RK Dalmia s. r. o.

RK Dalmia s. r. o.

Radlinského 38 • 02601, Dolný Kubín (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

265,000 € 3039 €/m²

Kontakt na predajcu

Eliška Kurtíková

RK Dalmia s. r. o.