1293 (Ju7noREPAxd) Aktualizovaný: 19. 05. 2026 1. publikácia: 19. 05. 2026

3-izbový byt na predaj, loggia, pôvodný stav, Studenohorská, Lamač, Bratislava

Studenohorská
Bratislava-Lamač • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

225,000 € 3233 €/m²

Poznámka k cene: dohoda možná
Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
69.6 m²
Info
Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave určenom na kompkletnú rekonštrukciu. Byt sa nachádza na najvyššoom poschodí bytového domu s novším výťahom a novou strechou 2017. Celková výmera obytnej časti bytu je 69,60 m2 a k bytu prislúcha loggia o úžasnej výmere 7,88 m2, plus pivnica o výmere 1,5 m2.

Obhliadky bytu sú možné po dohode.

Pred každou obhliadkou preferujeme telefonický kontakt s maklérom.

Vybavenie bytu:

V byte boli menené okná pred približne 20 rokmi. Inak je byt pôvodný stav s bližšie nešpecifikovaným zariadením. Po dohode s majiteľom bude byt komplatne vyprataný, okrem vstavaného nábytku.

Bytový dom:

Bytový dom je komplatné zateplený, novšia strecha, menené stúpačky, vhod na čip a mnoho iného. Bytový dom je vo veľmi dobrej kondícií vďaka susedom, ktorí sa o dom a okole príkladne starajú.

Lokalita:

Ulica Studenohorská je plná zelene s orientáciou izieb smerom na školu, respektíve bežecký ovál. Priamo pod domom sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako škola, škôlka, ihriská, zdravotné cesntum, parčíky s kaviarňou, cukráreň, krčmička, kino, dve menšie potraviny a LIDL sa nachádza do 7 minút pešo. Priamo pri dome sa nachádza MHD zástavka s výborným spojom na všetky smery. Lokalita bytového domu je plná zelene a najväčšia výhoda je že sa jedná o stabilizované územie bez stavebného ruchu.

Cena:

Cena za predaj bytu s príslušenstvom je určená na 225.000,- vrátane odmeny pre sprostredkovateľa za kompletný servis vrátane prípravy kúpnych zmlúv, právneho poradenstva od renomovaného advokáta, poplatkov pri samotnom prevode prevode nehnuteľnosti.

zodpovedný maklér kontakt: 0948 291 840, email: maker@via-reality.sk

text a footdokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti ViaReality s.r.o.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
69.6 m²

Umiestnenie:
Posledné podlažie

Podlažie:
8

Počet nadzemných podlaží:
8

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Počet izieb / miestností:
3

Prechodová izba:
Áno

Počet loggí:
1

Plocha lodžie:
7.88 m²

Počet pivníc:
1

Cellar area:
1.5 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Realitný maklér

ViaReality s. r. o.

ViaReality s.r.o.

Prievozská 1316/10 • 821 09, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

225,000 € 3233 €/m²

Kontakt na predajcu

Realitný maklér

ViaReality s. r. o.