(JuMqXAsumaM) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

2 izbový byt, NOVOSTAVBA, Jarková ulica, Prešov

Jarková
Prešov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

179,600 € 3454 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
52 m²
Info
PREDAJ SPUSTENÝ

JARKOVÁ III | Bývanie priamo v historickom srdci Prešova

V PROJEKTE SÚ VÝHRADNE IBA 2-IZBOVÉ BYTY (nie apartmány)

Projekt je navrhnutý s dôrazom na moderné mestské bývanie a investičný potenciál.

Byty sa predávajú v štandarde:

- podlahy,
- interiérové dvere,
- kúpeľňa a sanita,
- dokončené povrchy,
- balkón,
- pivnica.

Bez kuchynskej linky a svietidiel – nový majiteľ si tak môže interiér dokončiť presne podľa vlastného vkusu.

PREČO SI VYBRAŤ JARKOVÚ III?

Historické centrum mesta

Bývanie priamo v jadre Prešova patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality v meste.

Výborná investícia

Obmedzená ponuka novostavieb v centre mesta robí z projektu ideálnu investičnú príležitosť – či už na vlastné bývanie alebo prenájom. Kupujete si BYT, nie apartmán.

- nákupné centrum NOVUM,

Moderný bytový dom bude vybavený výťahom pre maximálne pohodlie bývania.

Možnosť parkovania vo vnútrobloku alebo dokúpenia garáže.

Byty, nie apartmány. S podlahovým kúrením, predprípravou na exteriérové žalúzie a tepelnými čerpadlami.

LOKALITA, KTORÁ SA NEOKUKÁ:

Len 1 minúta pešo na pešiu zónu,
Len 2 minúty pešo na Hlavnú ulicu,
Len 2 minúty pešo do NOVUM,
Kompletné služby a občianska vybavenosť na dosah,
Výborná dostupnosť autom aj pešo.

MODERNÉ BÝVANIE V MESTE, KTORÉ ŽIJE

Jarková III je ideálnou voľbou pre:
- mladé páry,
- jednotlivcov,
- investorov,
- ľudí, ktorí chcú bývať bez kompromisov priamo v centre mesta.

Bývajte tam, kde má mesto svoje srdce.

Kolaudácia: Vianoce 2027
Výmery od : 49,1 m2 po 73,96 m2

Ceny od 179.600,- EUR po 239.100,- EUR

Peter Čuha
0915 909 994
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
52 m²

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
4

Rok výstavby:
2026

Rok kolaudácie:
2027

Počet izieb / miestností:
2

Počet balkónov:
1

Počet pivníc:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
150 €

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Peter Čuha, MBA

tvojmakler.sk, s.r.o.

tvojmakler.sk, s.r.o.

Masarykova • 08001, Prešov (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

179,600 € 3454 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Peter Čuha, MBA

tvojmakler.sk, s.r.o.