(JuIyeq0ATVT) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

1 izbový MIKOVÍNIHO - Klokočina - voľný - zariadený !!

Mikovíniho
Nitra • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

128,500 € 3779 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
34 m²
Info
1 izbový MIKOVÍNIHO - Klokočina - voľný - zariadený !! ....................................
mestská časť Nitry - Klokočina . Cieľový klient ocení rozumnú dispozíciu bytu v zrekonštruovanom bytovom dome na 2. poschodí s výťahom. V prípade záujmu v cene vieme nechať nábytok ...ak by niekto potreboval okamžité nasťahovanie do voľného a udržiavaného nového domova ;0) - alebo prípadne okamžite prenajímať pripravenú investičnú nehnuteľnosť ( konkrétnych pracujúcich klientov máme k dispozícii ). Fotodokumentáciu budeme aktualizovať ( prebieha príprava na predaj ). KONTAKTUJTE : 0907 402 507

ÚPRAVY :
plastové okná , wc , kuchyňa

BYTOVÝ DOM :
po komplexnej rekonštrucii ( zateplenie fasády, strecha, vchod, chodby , výťah , nový kamerový systém, schránky, atď... )

LOKALITA :
Klokočina je neobyčajná tým, že je vystavaná na kopci a z vrcholu Klokočiny je výhľad na celé mesto. Osou mestskej časti je Hviezdoslavova trieda, ktorej súčasťou je štvorprúdová cesta.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ :
obchody ( Kaufland , Billa ,Lind , mäsiar arď... ) , poliklinika , doktori , služby , pizzeria s donáškou , kostol a iné...

POZNÁMKA :
Vnútroblok Mikovíniho prešiel zmenami, ktoré zlepšili aktivity a život miestnych obyvateľov.
Mesto riešilo regeneráciu vnútrobloku Mikovíniho ulice na Klokočine. Pribudli prvky vegetácie zlepšujúce podmienky pre súčasné dreviny, prvky drobnej architektúry , ktoré prispievajú k novým aktivitám a podnetom na využitie lokality miestnymi obyvateľmi.

VIDEO :
https://youtube.com/watch?v=4XmP2V2_z18&feature=shared

CENA :
128.500,- - vrátane kompletného právneho servisu. Prevedieme Vás celým procesom prevodu nehnuteľnosti až po prepis - vrátenie energií u príslušného správcu.
............Nehnuteľnosť je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Poskytujeme sprostredkovanie najvýhodnejšieho úveru našim úverovým špecialistom. ... viac informácii a obhliadky radi zabezpečíme na čísle : KONTAKT : 0907 402 507 , 0915 919 888
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
34 m²

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
8

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Panelová

Počet izieb / miestností:
1

Počet spální:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o.

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o.

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o.

Bajkalská 2E • 83104, Bratislava-Nové Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

128,500 € 3779 €/m²

Kontakt na predajcu

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o.

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o.