property-16144 (JuFHnUEKSlu) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

1-izbový byt v Senici

Senica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

80,000 € 2222 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
36 m²
Info
Hľadáte 1-izbový byt v Senici? Mám pre vás ponuku! Tento byt bez balkóna na ideálnom 1. poschodí bytového domu na Hollého ulici má podlahovú plochu 36 m2. Pôvodný, ale zachovalý stav / PVC podlaha, umakartové jadro/ vám umožňuje doladiť si ho podľa vašich potrieb. Súčasťou bytu je veľká 4 m2 murovaná pivnica. Nízke mesačné náklady: 100€/mes. + energie. Správcom bytového domu je OSBD Senica. ODPORÚČAM! Obľúbená lokalita! Priamo oproti domu je materská škôlka, v blízkosti základná škola, pekáreň, detské ihriská, mestský park, cyklotrasa... Nájdeme vám aj najlepšiu hypotéku /ak budete potrebovať/, zabezpečíme zmluvy, kataster, prepis bytu aj energií - všetko v cene bytu. V prípade záujmu volajte, píšte : +421 904 688 590
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
36 m²

Podlažie:
1

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
1990

Počet izieb / miestností:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
A
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ivan Ivan Žák

HESTIA real s.r.o.

HESTIA Realitná kancelária

Hviezdoslavova 309/1 4402 • 905 01, Senica
Celá ponuka spoločnosti

80,000 € 2222 €/m²

Kontakt na predajcu

Ivan Ivan Žák

HESTIA real s.r.o.