SLAMKA & NEHÉZ Reality s. r. o.

SLAMKA & NEHÉZ Reality s. r. o.

Radlinského 29/1735 02601 Dolný Kubín Slovensko
Váš partner vo svete rezidenčných a priemyselných nehnuteľností
Prečítať viac

SLAMKA & NEHÉZ Reality s. r. o.

MORAVECKÁ Realitná a Finančná Kancelária (20  inzerátov)

Župná 15 95301 Zlaté Moravce Slovensko

SLAMKA & NEHÉZ Reality s. r. o.

REALITY SLAMKA & Partners s.r.o.

Radlinského 1735/29 02601 Dolný Kubín Slovensko

20 inzerátov v ponuke

NA PRENÁJOM - PIZZERIA / CAFFE BAR - v centre obci Tekovské Nemce

Reality Tekovské Nemce

Iný priestor | Dlhý Rad | 150 m²

*** IBA U NÁS *** NA PRENÁJOM - PIZZERIA / CAFFE BAR - v centre obci Tekovské Nemce Kompletne

Publikované: 17.06.2021 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Tekovské Nemce

500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na prenájom - Chata na záhrade - Žitavany

Reality Žitavany

Záhradná chatka | Opatovecká | 15 m²

! IBA U NÁS ! Ponúkame Vám na prenájom chatku s 12 árovou záhradou v Žitavanoch (Suličin), blí

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Žitavany

200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj - 2x rodinný dom - Horný Ďúr

Reality Veľký Ďur

Rodinný dom | Levická | 102 m²

*** IBA U NÁS *** Ponúkame Vám na predaj 2 rodinné rodinný domy na jednom dvore v obci Veľký Ď

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Veľký Ďur

360,000 € 3529 €/m²

Na PREDAJ pozemok - Malé Krškany

Reality Krškany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,457 m²

Ponúkame Vám na predaj väčší pozemok vhodný na stavbu, vedený aktuálne ako Zastavaná plocha a n

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Krškany

85,995 € 35 €/m²

Predaj - pozemok - Malé Vozokany

Reality Malé Vozokany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 550 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok, vedený aktuálne ako záhrada v obci Malé Vozokany, okr.

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Malé Vozokany

31,500 € 57 €/m²

Predaj - 1 izbový byt - Levice

Reality Levice

1 izbový byt | Palárikova ul. | 35 m²

* * * IBA U NÁS * * * Ponúkame na predaj pekný 1-izbový byt PO REKONŠTRUKCII o výmere plochy 3

Publikované: 27.04.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Levice

Cena dohodou

Na PREDAJ pozemok - Malé Krškany

Reality Krškany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 819 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky vhodné na stavbu rodinného domu, vedené aktuálne ako Zastavaná p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Krškany

28,665 € 35 €/m²

Predaj - veľký rodinný dom - Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Železničiarska | 400 m²

*** IBA U NÁS *** Ponúkame Vám na predaj kvalitný - 11 izbový rodinný dom v meste Zlaté Moravc

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

Info v RK

Predaj - rodinný dom - NITRA

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnočermánska | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Nitra - Čermáň, na ulici Hlboká, s pozemkom o veľko

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

217,000 € 1808 €/m²

Predaj - Lesný pozemok - Lovce

Reality Lovce

Lesná pôda | Nezadaná | 2,887 m²

! IBA U NÁS ! Ponúkame Vám na predaj pozemky - Lesný pozemok v katastrálnom území Lovce, s cel

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Lovce

3.29 €/m2 3 €/m2

Predaj - rodinný dom - Zlaté Moravce - ZĽAVA

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Sládkovičova | 120 m²

*** IBA u NÁS *** Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Zlaté Moravce, blízko centra na u

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

175,000 € 1458 €/m²

Predaj - Chata na záhrade - Žitavany - Nová CENA

Reality Žitavany

Záhradná chatka | Kňažická | 15 m²

! IBA U NÁS ! Ponúkame Vám na predaj chatku s 12 árovou záhradou v Žitavanoch (Suličin), blízk

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žitavany

11,000 € 733 €/m²

Predaj - rodinný dom - Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Bottova | 120 m²

*** IBA U NÁS *** Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Zlaté Moravce, v kľudnej lokalit

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

190,000 € 1875 €/m²

Predaj - chata - Hronský Beňadik

Reality Hronský Beňadik

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

!!! REZERVOVANÉ !!! Ponúkame Vám na predaj poschodovú chatu - pred dokončením - v tichej vinič

Publikované: 19.09.2022 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronský Beňadik

Cena dohodou

Predaj - pozemok - orná pôda - Žikava

Reality Žikava

Orná pôda | Nezadaná | 6,977 m²

! IBA U NÁS ! Ponúkame Vám na predaj pozemky - ornú pôdu v katastrálnom území Žikava, s celkov

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Žikava

1.5 €/m2 2 €/m2

Predaj - Pozemok - Žikava

Reality Žikava

Pozemok pre rodinné domy | 1,561 m²

! IBA U NÁS ! Ponúkame Vám na predaj pozemok - záhradu s chutným ovocím, v centre obce Žikava,

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Žikava

20,000 € 13 €/m²

Predaj - záhrada - Zlaté Moravce - ZĽAVA

Reality Zlaté Moravce

Záhrada | 390 m²

! IBA U NÁS ! Ešte stále hľadáte záhradku na relax blízko mesta Zlaté Moravce dostupnú autom a

Publikované: 19.07.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

12,900 € 33 €/m²

Predaj - pozemok - Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Orná pôda | 4,372 m²