29 inzerátov v ponuke
Vinica, chmelnica | Dolné Štitáre | 2,800 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA – STAVEBNÝ POZEMOK V KRÁSNEJ LOKALITE PRI NITRE Dolné Štitáre | 2 800 m² | v
130 €/m2 130 €/m2
Komerčná zóna | Parkové nábr. | 11,000 m²
POSLEDNÝ EXKLUZÍVNY POZEMOK POD NITRIANSKYM HRADOM! PRIAMO PRI RIEKE – S PROJEKTOM A STAVEBNÝM
1 € 0 €/m²
Objekt pre obchod | Hlavná | 372 m²
Hľadáte funkčný podnikateľský objekt, ktorý už dnes zarába a zároveň ponúka široké možnosti ďal
260,000 € 699 €/m²
Iný stavebný pozemok | Akademická | 26,728 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Pozemky priamo vo výstavisku Agrokomplex, Nitra (2,67 ha) Ponúkame na
1 € 0 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Parkové nábrežie | 11,000 m²
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.