Korekt -Ing. Gabriela Pilhovičová

Korekt -Ing. Gabriela Pilhovičová

Turecká 9526/24 94001 Nové Zámky Slovensko
Realitná kancelária KOREKT v Nových Zámkoch poskytuje svoje služby klientom už od roku 1998. S
pochopením, že každý klient je jedinečný, využívame naše dlhoročné skúsenosti na realitnom trhu a
poskytujeme komplexnú škálu služieb pre bezstarostný predaj a prenájom. V KOREKTE sa snažíme naplniť
vaše predstavy o novom bývaní či obchodných priestoroch a zároveň vám pomôcť s predajom alebo
prenájmom nehnuteľnosti za najvýhodnejších podmienok.
Prečítať viac

Korekt -Ing. Gabriela Pilhovičová

Korekt -Ing. Gabriela Pilhovičová (1  inzerát)

Turecká 24 94001 Nové Zámky Slovensko

50 inzerátov v ponuke

Na predaj tehlový rodinný dom po rekonštrukcii postavený na 17 ár pozemku v Mojzesove

Reality Mojzesovo

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Mojzesovo, vzdialený od Nitry aj Nových Zámkov len 22

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Mojzesovo

114,000 € 814 €/m²

Na predaj veľký 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na JUHU

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Šoltésovej | 67 m²

Ponúkame Vám veľký 2 izbový byt o výmere 67 m2 na Juhu - Šoltésová ulica, ktorý sa nachádza n

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

135,000 € 2015 €/m²

Na prenájom krásne zariadený 2 izbový aprtmán len 30 m od mora v Rogoznici

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na dlhodobý prenájom moderný apartmán v atraktívnej lokalite Rogoznica, len pár krokov

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom

1,250 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na predaj 16 ár stavebný pozemok v tichej časti Palárikova - Ľudovítov

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | Ľudovítov | 1,640 m²

Na predaj stavebný pozemok v Palárikove časť Ľudovítov nachádzajúci sa v tichej uličke. Pozem

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

65,000 € 40 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom s výhľadom vhodný aj ako víkendová chalupa

Reality Kolta

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám starší rodinný dom po rekonštrukcii postavený na kopci s výhľadom na obec Kolta. D

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Kolta

85,000 € 850 €/m²

Na prenájom zrekonštruovaný, kompletne zariadený veľký byt na ulici Medzimlynie

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Medzimlynie | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, vkusne zrekonštruovaný byt v tichej lokalite Medzimlynia.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 29.12.2025
Byty na prenájom Nové Zámky

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom v tichej uličke neďaleko prírodného pieskového kúpaliska na rieke Váh

Reality Zemné

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj rodinný dom v tichej uličke obce Zemné postavený na peknom širokom pozemku o výmere 1

Publikované: 24.03.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Zemné

60,000 € 650 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na výstavbu výrobnej haly s vydaným stavebným povolením

Reality Nové Zámky

Priemyselná zóna | 3,064 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 3064 m2 s vydaným stavebným povolením na výrob

Publikované: 04.09.2023 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

330,000 € 108 €/m²

Na predaj krásna víkendová chalupa v tichej lokalite malebnej obce Diva neďaleko Štúrova

Reality Štúrovo

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný víkendový dom v úžasnej lokalite neďaleko Štúrova a Ostr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Štúrovo

115,000 € 1150 €/m²

Na predaj murovaná chatka na celoročné bývanie

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj chatku na celoročné bývanie. Chatka je murovaná, na prízemí je obývačka

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

69,000 € 1150 €/m²

Na predaj 3 izbový tehlový byt v novostavbe

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový tehlový byt o výmere 65 m2, v novostavbe ( cca 10 ročný objek

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

158,000 € 2431 €/m²

Na predaj krásna 10 ár stavebná parcela v centre Kolárova

Reality Kolárovo

Pozemok pre rodinné domy | Viktora Palkovicha | 1,000 m²

Ponúkame Vám 10 ár parcelu v centre Kolárova. Pozemok sa nachádza v tesnej blízkosti Tesca, tak

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Kolárovo

90,000 € 90 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v lokalite Západ slnka za Tescom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Západ slnka | 970 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v lokalite za tescom na ulici Západ slnka. Pozemok má t

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

180,000 € 186 €/m²

Na prenájom polyfunkčný dom s obchodnými priestormi a bytom v centre Hurbanova s parkovaním

Reality Hurbanovo

Polyfunkčný objekt | Železničná | 155 m²

Na prenájom polyfunkčná budova s vlastným parkovaním pre 7 áut v Hurbanove, vhodná na rôznu po

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na prenájom Hurbanovo

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Stavebná parcela a 4 murované garáže v centre mesta

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | M.R.Štefánika | 370 m²

Stavebný pozemok v úplnom centre mesta, pri Zámčane. Výmera 3,7 ár. Na pozemku sa nachádzajú 4

Publikované: 23.11.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

130,000 € 351 €/m²

Na predaj rozostavaná novostavba v Ľudovítove časť Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavanú novostavbu rodinného domu. Dom je postavený na pozemku o vý

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj Palárikovo

100,000 € 556 €/m²

Na predaj rodinný dom v centre aj na podnikanie

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj starší rodinný dom v centrálnej mestskej zóne plnej obchodíkovov na viditeľnom frekve

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.07.2024
Domy na predaj Nové Zámky

90,000 € 750 €/m²

Na prenájom priestory v centre Šamorína

Reality Šamorín

Obchodné priestory | Hlavná | 40 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v úplnom centre Šamorína.( cca 50 m od Hlavného námest

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Priestory na prenájom Šamorín

350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj celoročne obyvateľná chatka v lokalite Elsvit Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | Ľanová | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj celoročne obyvateľnú chata po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Elsvit

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

74,000 € 2114 €/m²

Na predaj murovaná chatka na Zúgove s prístupom cez mólo k mŕtvemu ramenu Nitry

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | Zúgov | 32 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú chatku na Zúgove postavenú na 3 ár pozemku s priamym prístupom

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

31,500 € 984 €/m²

Na prenájom 110 m2 obchodný priestor v areáli CCX

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | J. Simora | 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory v areáli bývalého CCX o výmere 110 m2 so samostatnými sociá

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt v centre s veľkou terasou

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Tajovského | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v tichej časti v centre mesta na Tajovského ulici. Byt m

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj veľký 1 izbový byt v tichej lokalite neďaleko železničnej a autobusovej stanice

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nám. republiky | 40.3 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 1 izbový byt o výmere 40,3 m2 v novozrekonštruovanom bytovom dome

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

82,500 € 2047 €/m²

Na predaj polyfunkčná budova s parkovaním pre 7 áut na frekventovanom mieste v centre Hurbanova

Reality Hurbanovo

Polyfunkčný objekt | Železničná | 155 m²

Na predaj polyfunkčná budova s vlastným parkovaním pre 7 áut v Hurbanove, vhodná na rôznu pod

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

159,000 € 1026 €/m²