CPM Real Estate

CPM Real Estate

Trnavská cesta 74/A 82102 Bratislava-Ružinov Slovensko

39 inzerátov v ponuke

Predaj útulného 3 izbového komplet zariadeného bytu v Dúbravke v staršej novostavbe!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 64 m²

Ponúkame na predaj útulný komplet zariadený 3-izbový byt s celkovou výmerou 64 m² (z toho logg

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,000 € 3672 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v Lúčenci

Reality Lučenec

Iný stavebný pozemok | Lučenec | 10,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - iný stavebný pozemok Lučenec, Lučenec. Plocha: pozemku 10000m

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

500,000 € 50 €/m²

Ponúkame na predaj hostinec s rodinným domom v neďaleko Levíc

Reality Čata

Iný priestor | Čata | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj hostinec s rodinným domom v obci Čata neďaleko Levíc. Čata. Úžitková pl

Publikované: 25.06.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Čata

79,000 € 395 €/m²

Ponúkame na prenájom 3. izbový veľký byt v centre mesta na Zochovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 112 m²

Ponúkame na prenájom krásny novo - zrekonštruovaný veľký 3. izbový byt na Zochovej ul. v centre

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj moderné ubytovacie zariadenie v Novej Dedinke (r. 2023), pozostávajúce z 5 garsónok a kompletne zariadenej kaviarne s terasou.

Reality Nová Dedinka

Hotel, penzión, ubytovňa | Nová | 244 m²

Ponúkame na predaj unikátnu investičnú nehnuteľnosť v rýchlo rastúcej obci Nová Dedinka – novos

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Nová Dedinka

610,000 € 2500 €/m²

Na predaj: moderne zariadený 1,5-izbový byt s balkónom v projekte Nový Ružinov – Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

Ponúkame na predaj štýlový a svetlý 1,5-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Nový Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 6176 €/m²

For sale – štýlový 3-izbový byt | vysoké poschodie, krásne výhľady & výborná dispozícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78 m²

Ponúkame na predaj moderne zariadený 3-izbový byt v obľúbenom projekte MATADORKA na ulici Závod

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

357,000 € 4577 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena!! Priestranný 3-4 izbový apartmán s terasou, krbom a saunou v Hornom Smokovci – Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Nezadaná | 130.13 m²

Ponúkame na predaj veľký, slnečný a nadštandardne riešený 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej lok

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

305,000 € 2344 €/m²

For sale: na predaj moderný zariadený 2-izbový byt v Petržalke, projekt Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 49 m²

Ponúkame na predaj moderný zariadený 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte MATADORKA na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

232,000 € 4735 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov – Galvaniho ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Galvaniho | 66 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Galvaniho ulici v lokal

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

117 €/rok 2 €/rok/m²

Prenájom kancelárskych a komerčných priestorov – Pestovateľská ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Pestovateľská | 74 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a komerčné priestory v administratívnej budove na Pestovateľsk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

101 €/rok 1 €/rok/m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný 3. izbový byt s veľkou terasou v projekte nový ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný 3. izbový byt s veľkou terasou v projekte nový ružinov. Vynik

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

379,000 € 3935 €/m²

Prenájom kancelárskych a komerčných priestorov – Bojnícka ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Bojnická | 474 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a komerčné priestory v administratívnom objekte na Bojnícka ul

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

104 €/rok 0 €/rok/m²

Prenájom menších kancelárií – Nitrianska ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Nitrianska | 14 m²

Ponúkame na prenájom menšie kancelárske priestory v bytovom dome na Nitrianska ulica, vo vyhľad

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

140 €/rok 10 €/rok/m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu na peknom mieste v Slovenskom Grobe

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Tichá | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj dvoj-dom, ktorý je situovaný v peknej novovybudovanej lokalite Ma

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

356,900 € 3966 €/m²