COMACC reality

COMACC reality

Nitrianska 1835/1 92101 Piešťany

COMACC reality

COMACC reality (23  inzerátov)

Nitrianska 1835/1 92101 Piešťany Slovensko

41 inzerátov v ponuke

Prenájom kancelárie/služby 18m2 s balk. blízko centra v Piešťanoch

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Hodžova | 18 m²

COMACCreality s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v RD typu penzión blízko ce

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

4 iz novostavba RD - tepelné čerpadlo - Moravany nad Váhom ZĽAVA!!

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Slnečná | 120 m²

Exkluzívne iba u nás ponúkame novostavbu murovaného 4i rodinného domu v novovybudovanej lokalit

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

224,900 € 1874 €/m²

Prenájom kancelárie 18m2 s lódžiou blízko centra v Piešťanoch

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Hodžova | 18 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom priestorov, kancelárie 14m2 blízko centra Piešťan

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Hodžova | 14 m²

COMACCreality s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom priestor v RD typu penzión blízko centra Piešťan,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

195 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

4 iz bungalov s terasou v Piešťanoch a okolí - STAVIAME PRE VÁS

Reality Piešťany

Rodinný dom | Vysoká | 120 m²

STAVIAME pre Vás - výstavba modernej murovanej novostavby 4 izbového domu typu bungalov. Máte p

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

120,000 € 1000 €/m²

Exk. predaj spoluvlastn. podielu na skladoch vo Vrbovom pri Piešťanoch

Reality Vrbové

Priestor pre sklad | Sídlisko 9. mája | 500 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás. Chcete spojiť prácu s relaxom a ubytovaním? Ponúkame

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Vrbové

Info v RK

Ex. Prenájom hál / skl. priestorov/ výrobu vo Vrbovom pri Piešťanoch

Reality Vrbové

Priestor pre sklad | Sídlisko 9. mája | 450 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás. Ponúkame na prenájom skladové haly v oplotenom a fun

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Vrbové

1,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Ex.3 iz moderný byt s garážou a záhradou v Dolnom Trhovišti

Reality Dolné Trhovište

3 izbový byt | Nezadaná | 90 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s 2 balkó

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dolné Trhovište

127,000 € 1411 €/m²

Exk. 3 iz prerobený, veľký byt s balkónmi v centre Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | Royova | 77 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s 2 balkónmi o veľk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

179,900 € 2336 €/m²

Exkl. RD so záhradou v Krakovanoch pri Piešťanoch

Reality Krakovany

Rodinný dom | Námestie sv. Floriána | 89.81 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší 2 izbový RD s pozemkom o ro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Krakovany

69,900 € 778 €/m²

Ex. prenájom 3 iz bytu s terasou, bazénom v centre Piešťan Rezervovaný

Reality Piešťany

3 izbový byt | Šafárikova | 71.01 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na prenájom luxusný 3 izbový byt o veľkosti

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Exkl. 3 izbový rodinný dom so záhradou v H. Orešanoch

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Nezadaná | 84 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší 3 izbový RD v obci Horné Or

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

145,000 € 1726 €/m²

4 iz Novostavba ( tepelné čerpadlo) Pánske niva Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Pánska Niva | 120 m²

Exkluzívne iba u nás ponúkame novostavbu murovaného samostatne stojaceho 4i rodinného domu v no

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

258,000 € 2150 €/m²

Prenájom kancelárie 38 m2 v centre Piešťan

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Nitrianska | 38 m²

COMACCreality s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s rozlohou 38 m2 v priamom centre kúpe

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

4iz Novostavba Sasinkovo v Štandarde

Reality Sasinkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Exkluzívne iba u nás ponúkame novostavbu murovaného 4i rodinného dvojdomu v obci Sasinkovo. Nac

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Sasinkovo

144,900 € 1317 €/m²

Ex.3 iz moderný byt s garážou a záhradou v Dolnom Trhovišti

Reality Dolné Trhovište

3 izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dolné Trhovište

127,000 € 1411 €/m²

4iz. Novostavba ( štandard) Veselé pri Piešťanoch

Reality Veselé

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame poslednú voľnú novostavbu murovaného 4i rodinného domu v novovybudovanej lokalite s ce

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Veselé

214,900 € 1791 €/m²