35 inzerátov v ponuke
1 izbový byt | Malá okružná | 46.92 m²
Center Reality. sk - ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení a na žiadosť majiteľa 1 izbový veľkometrážn
Cena dohodou
3 izbový byt | Janka Kráľa | 72 m²
Center Reality. sk - Ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa 3,5 izbový byt na predaj. Predávan
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²
Center reality. sk - ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa na predaj 3 izbový byt v krásnej t
119,990 € 1935 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Štefultov | 45 m²
Chata, kde sa čas spomalí. A vy si konečne vydýchnete. Existujú miesta, kam sa človek vracia z
55,000 € 1222 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 45 m²
Chata, ktorá vás prekvapí. A potom už nepustí. Sú nehnuteľnosti, do ktorých vojdete a viete –
70,000 € 1556 €/m²
Garáž | Dlhá ulica | 19 m²
Center Reality.sk Vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka na predaj murovanú gar
Cena dohodou
Obchodné priestory | A. Hlinku | 118 m²
Center Reality.sk Vám, so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom obchodný priestor v centre mesta
1,075 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Veľká Okružná | 75 m²
Center Reality. sk - ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa 3,5 izbový byt na predaj v Partizá
89,990 € 1200 €/m²
Polyfunkčný objekt | Matice Slovenskej | 787 m²
INVESTIČNÝ KLENOT V CENTRE mesta Prievidza – POLYFUNKČNÝ OBJEKT S OKAMŽITÝM VÝNOSOM AJ OBROVSK
449,000 € 571 €/m²
Garsónka | Nádražná | 19 m²
Center Reality. sk - ponúka na žiadosť majiteľa GARSÓNKU na prenájom v tesnej blízkosti centra
325 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | . | 600 m²
Center Reality. sk - Vám ponúka v zastúpení majiteľov na predaj pozemok ( záhrada ) v obci Veľk
39,990 € 67 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.