8 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 175 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Ploc
369,000 € 2109 €/m²
Priemyselná zóna | Budovateľská | 20,000 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2 ha v priemyselnej zóne v lukratívnej časti Novýc
90 €/m2 90 €/m2
Polyfunkčný objekt | Žerotínová bašta | 300 m²
Ponúkame na prenájom samostatné vrchné podlažie administratívnej budovy situovanej v centre mes
2,890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Svornosti | 183 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť bývať v jednej z najžiadanejších lokalít v Nových Zámkoch. V
379,000 € 2071 €/m²
Rodinný dom | Petra Jilemnického | 95 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Palárikovo len 10 km od okresného mesta No
259,000 € 2726 €/m²
Rodinný dom | Golfová | 175 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú dokončenú a skolaudovanú novostavbu rodinného domu (bungalov) v
439,000 € 2509 €/m²
Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 175 m²
Ponúkame Vám na prenájom 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Pl
1,250 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Na vŕšku | 183 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinné domy - radovú výstavbu 12 rodinných domov v meste Šurany, Kostol
289,000 € 1579 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.