(Ju_dWy6ZNBm) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok 506m2 v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo, všetky IS

Kondrótova
Bernolákovo • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

195,000 € 385 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
506 m²
Info
Ponúkame na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo.
Nachádza sa na ulici Kondrótova.
Výmera je 506 m2. Tento pozemok je rovinatý pozemok.

Obytné územie – Bývanie v rodinných domoch, kód funkčného využitia bloku BR2, so základnou
charakteristikou - územie zastavané bytovou zástavbou charakteru rodinných domov.
Sú tu novovybudované, skolaudované inžinierske siete – priamo na pozemku sú voda, kanalizácia, elektrina, plyn a optický kábel pre zavedenie internetu do domu.
Prístup do domu je po asfaltovej komunikácii.

V susedstve sa nachádzajú a sú povolené výlučne samostatne stojacie rodinné domy (žiadna rádová zástavba).
Územný plán obce stanovuje pre funkčné nasledovné regulatívy funkčného
využitia a priestorového usporiadania, vrátane regulácie intenzity využitia pozemku:
Max. index zastavanej plochy Izp = 0,40
Max. index podlažnej plochy Ipp = 0,6
Max. výška stavby = 2 NP, 10 m
Min. index zelene Iz = 0,45

Stavebný pozemok sa nachádza v širšom centre obce, s pešou dostupnosťou:
• 1 minúta do novej materskej škôlke
• 3 minúty na detské ihrisko „Žihadielko
• 3 minúty ku novému cyklochodníku, ktorý vedie do Novej Dedinky
• 5 minút a dostanete sa na vlak/autobus
• 10 minút na obecný úrad, základnú školu alebo do materskej školy
• 15 minút do nákupného strediska Billa/ LIDL alebo 5minúta autom

Bernolákovo ponúka kompletnú občiansku vybavenosť:
- nákupné centrum, BILLA, LIDL, cukráreň, základná škola, materská škola, autobusová zastávka, vlaková stanica,
Výborná dostupnosť a rýchle napojenie na diaľnicu D1.

Cena 195 000 €
Podrobnejšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0908 711 112 a 0915 959 137

Plocha pozemku:
506 m²

Šírka pozemku:
14.5 m

Dĺžka pozemku:
34 m

Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Jana Moriconi

112reality

112reality

Stredná 21 • 90028, Zálesie (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

195,000 € 385 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Jana Moriconi

112reality