948029 (JuBzzi_f7e2) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

EXluzivne predaj 26,71 árového pozemku Nitrianske Hrnčiarovce

Nitrianske Hrnčiarovce
Nitrianske Hrnčiarovce • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

408,650 € 153 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
2,671 m²
Info
Ponúkam na predaj pozemok - pre rodinné domy v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Výmera pozemku 26,71 ára. Šírka pozemku 18,58 m. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Časť pozemku o výmere 13,46m2 je zaradená v územnom pláne na výstavbu rodinného domu do 2NP vrátane podkrovia s koeficientom zastavanosti Kzú= 0,30 a index podlažných plôch Ipp=0,60. Toho času je podaná žiadosť na prípojku elektriky na 3 fázový 25 AMP istič. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka , plynová prípojka a kanalizácia. Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu. Cena 408 650 €. Kontakt: 0917567218.
V prípade seriózneho záujmu a rýchleho jednania možná dohoda o cene.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera
Prečítať viac
Charakteristika

Vlastníctvo:
Osobné

Terén pozemku:
Mierne svahovitý

Plocha pozemku:
2,671 m²

Elektrina:
Na pozemku - 230 V

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Alica Szökeová

DOBRÉ REALITY s. r. o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426 • 97101, Prievidza
Celá ponuka spoločnosti

408,650 € 153 €/m²

Kontakt na predajcu

Alica Szökeová

DOBRÉ REALITY s. r. o.