Reality Zilia

Štefániková 3/5 94901 Nitra Slovensko

8 agency.list.results agency.detail.offers

Na predaj Garsonka, Horne Krskany, s prijemnym vyhladom - REZERVOVANE!

reality Nitra

Garsónka | Novozamocka ul. | 16.5 m²

Na predaj garsonka v tichej casti Hornych Krskan, s vyhladom na mrtve rameno rieky Nitra, nedal

dateOfPublished05.03.2026 dateOfmodified20.05.2026
Byty na predaj Nitra

79,000 € 4788 €/m²

Viacgeneračný rodinný dom / investičná nehnuteľnosť – Dolná časť Zobora, Nitra.

reality Nitra

Rodinný dom | Jelenecká | 350 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s viacerými samostatnými bytovými jednotkami, situov

dateOfPublished03.02.2026 dateOfmodified20.05.2026
Domy na predaj Nitra

395,000 € 1129 €/m²

RODINNÝ Dvojdom: Nitra - Šúdol, nova asfaltová cesta, bungalov,

reality Nitra

Rodinný dom | Ul. I. Braunera | 101 m²

REALITY ZILIA Vám exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 4-izbový bungalov s rovnou strechou, sú

dateOfPublished14.11.2025 dateOfmodified20.05.2026
Domy na predaj Nitra

268,000 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM – dvojdom, na Ul. Ivana Braunera v Nitre - NOVOSTAVBA.

reality Nitra

Rodinný dom | Ul. Ivana Braunera | 101 m²

RODINNÝ DOM – dvojdom, Nitra – Šúdol, ul. I. Braunera - NOVOSTAVBA REALITY ZILIA Vám ponúkajú

dateOfPublished12.11.2025 dateOfmodified20.05.2026
Domy na predaj Nitra

272,000 € 2693 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Nitre

reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čakanková | 958 m²

Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v lokalite Párovské Háje v Nitre. Základné informácie

dateOfPublished28.11.2023 dateOfmodified20.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

95 €/m2 95 €/m2

Predaj stavebneho pozemku v obci Velka Dolina

reality Veľká Dolina

Pozemok pre rodinné domy | Za ihriskom | 1,974 m²

Na predaj velmi pekny, slnecny a rovinaty pozemok v atraktivnej obci Velka Dolina, okres Nitra,

dateOfPublished28.01.2025 dateOfmodified20.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Dolina

79,000 € 40 €/m²

Pozemok vhodny na investiciu, v Nitrianskych Hrnciarovciach.

reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Pod Jeleneckou ul. | 621 m²

Pozemok na predaj ma UPI pre rodinne byvanie, v IBV, o vymere 621 m2, + podiely na pristupovych

dateOfPublished02.06.2024 dateOfmodified20.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

62,500 € 101 €/m²

Predaj stavebného pozemku na Hájovej ulici v Nitre.

reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hájová | 928 m²

Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v lokalite Párovské Háje v Nitre na Hájovej ulici, s pr

dateOfPublished28.11.2023 dateOfmodified20.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

137 €/m2 137 €/m2