Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

Priestor na prenájom, Dončová, Ružomberok

reality Ružomberok

Obchodné priestory | 81 m²

Prenájom moderného obchodného/kancelárskeho priestoru v Poliklinike Ruža. Hľadáte ideálny prie

dateOfPublished10.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom na predaj, Horná Štubňa

reality Horná Štubňa

Rodinný dom | 862 m²

Viacgeneračný dom na Hornej Štubni Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť nadobudnúť priestra

dateOfPublished21.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

165,000 € 191 €/m²

Rozľahlý pozemok na výstavbu rodinného domu – Nitrica

reality Nitrica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok s výmerou 6 873 m², nachádzajúci sa v pokoj

dateOfPublished27.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nitrica

88,000 €

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina

reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Ovčiarsko o rozlohe 827 m2. K výst

dateOfPublished07.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

170 €/m2

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (14000 m2)

reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 14,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 14000 m2. Možno ro

dateOfPublished08.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

140,000 € 10 €/m²

Exkluzívna novostavba chaty na predaj v srdci Valčianskej doliny, Valča

reality Valča

Chalupa, rekreačný domček | 473 m²

KEĎ SA HORY STANÚ VAŠÍM DOMOVOM Exkluzívna novostavba chaty v srdci Valčianskej doliny Predsta

dateOfPublished17.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

Cena dohodou

Chata na predaj, Socovce

reality Socovce

Chalupa, rekreačný domček | 1,219 m²

Rekreačná chata v obci Socovce – ideálne miesto na oddych aj investíciu Ponúkame na predaj rek

dateOfPublished03.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Socovce

75,000 € 62 €/m²

2-izbový byt s balkónom /68 m2/, Žilina - Vlčince IV

reality Žilina

2 izbový byt | 68 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom / 68 m2/ v Žiline - Vl

dateOfPublished24.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Záhrada - rekreačný pozemok /1975 m2/, Púchov

reality Púchov

Záhrada | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 1975 m2 v k.ú. Púchov. Nachádza sa v krás

dateOfPublished11.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

11 €/m2

***Stavebné pozemky / Pravenec ***

reality Pravenec

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Pravenec. Pripojenie elektriny

dateOfPublished14.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Pravenec

60 €/m2

1-izbový byt na prenájom, Severná, Banská Bystrica

reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Severnej ulici. Byt sa nachá

dateOfPublished02.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Technologicky nadštandardná samoobslužná autoumyváreň Carbax (Vlastný pozemok & Energetická sebestačnosť)

reality Komárno

Obchodné priestory | 0 m²

Ponúkame na predaj špičkovú, plne automatizovanú samoobslužnú autoumyváreň, ktorá kombinuje pré

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Komárno

330,000 €

Investičný slnečný pozemok /1524 m2/ Žilina - Krasňany

reality Krasňany

Pozemok pre rodinné domy | 1,524 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný investičný pozemok o veľkosti 1524 m2 v katastri o

dateOfPublished15.04.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Krasňany

94,490 € 62 €/m²

Exkluzívne Súkromný les pol hektára Ľubica

reality Ľubica

Iný poľnohosp. pozemok | 0 m²

EXKLUZÍVNE: PREDAJ LESNÉHO POZEMKU: Váš Súkromný Les v Ľubici – Útočisko pre Bushcraft, Skauti

dateOfPublished08.12.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Ľubica

11,000 €

Apartmán na predaj, Demänová

reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 40.7 m²

Staňte sa majiteľom investičného apartmánu v blízkosti najväčšieho celoročného strediska na Slo

dateOfPublished18.03.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,000 € 4398 €/m²

MD Ponúka svoju populárnu prevádzku - ročný výnos od 40%

reality Zvolen

Reštauračné priestory | 60 m²

Ponúkame na odstúpenie plne funkčnú a zabehnutú gastro prevádzku MD KEBAB Zvolen s vybudovaným

dateOfPublished06.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Zvolen

Cena na vyžiadanie

3- izbový byt na prenájom v lokalite Jahodníky

reality Martin

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt situovaný v obľúbenej l

dateOfPublished10.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2I BYT V CENTRE (prenájom) + možnosť garáže

reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Pekný moderný a veľký 2 izbový komplet zariadený byt v centre mesta. Nachádza sa na ulici M.R.

dateOfPublished02.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Garaž Tatranská Štrba

reality Štrba

Garáž | 18 m²

Ponúkam na predaj garáž nachádzajúcu sa v Tatranskej Štrbe ulica Pullmanová. Rozloha: 18 m² S

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Štrba

30,000 € 1667 €/m²

Rekreačná chalupa so záhradou, /4950m2/, Čadca - Makov

reality Makov

Rodinný dom | 4,950 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj rekreačnú chalupu so záhradou, /4950m2/, Čadca - Makov. Disp

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Makov

Cena dohodou

Garážové státie s bránou v parkovacom dome / 15 m2 / - Hájik

reality Žilina

Garáž | 15 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom garážové státie s bránou v parkovacom dome / 15 m2 / - H

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

110 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Pozemok s pekným výhľadom /462 m2/, Žilina - Strečno

reality Strečno

Pozemok pre reklamu | 462 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok s pekným výhľadom, /462 m2/, Žilina - Strečno. Zá

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Strečno

54,900 € 119 €/m²

Reprezentatívny kancelársky priestor s parkovaním – ideálny pre klientsku prevádzku

reality Spišská Nová Ves

Kancelárie, administratívne priestory | 107 m²

Reprezentatívny kancelársky priestor s parkovaním – ideálny pre klientsku prevádzku ALPIA.SK –

dateOfPublished04.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť na Liptove - Turistická ubytovňa Osada

reality Liptovská Osada

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,069 m²

Ponúkame na predaj ubytovacie zariadenie v atraktívnej turistickej lokalite Liptova s výborným

dateOfPublished17.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Liptovská Osada

590,000 € 552 €/m²