499 agency.list.results agency.detail.offers
Rodinný dom | Búč | 559 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s rekonštruovan
35,000 € 63 €/m²
Objekt pre obchod | Kolárovo | 58,000 m²
Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa vlastníkom rozsiahleho a plne vybaveného hospodárskeho d
1,751,850 € 30 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový tehlový byt po kompletnej novej rekonštru
108,900 € 1878 €/m²
Obchodné priestory | 54 m²
Ponúkame na prenájom trojpodlažnú budovu, ktorá predstavuje ideálne riešenie pre firmy hľadajúc
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 1,072 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom s vedľajšou budovou na veľmi pek
29,000 € 27 €/m²
Lúka, pasienok | 5,987 m²
Na predaj: Slnečný pozemok v prírode Turčianskej kotliny – ideálny pre mobilný dom Ponúkame na
15,330 € 3 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Bešeňová | 165 m²
Na predaj: Apartmánový dom len pár krokov od Thermal Parku Bešeňová – investícia v turistickom
565,000 € 3745 €/m²
Vidiecky dom | Nitrianske Rudno | 38 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatku v Nitrianskom Rudne. Chatka sa nachádza v uzavretom areáli
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s projektom rodinného domu a elektrickou prípojkou v tichej
33,000 € 24 €/m²
Rekreačný pozemok | Nižné Matejkovo | 2,114 m²
Ponúkame na predaj väčší stavebný pozemok na výstavbu rekreačného objektu v obľúbenej časti Ruž
159,999 € 76 €/m²
Rodinný dom | Tužina | 3,015 m²
Reality Alpia pripravuje na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Tužina, okres Prievidza. Zá
125,000 € 41 €/m²
Obchodné priestory | 153 m²
Ponúkame na predaj multifunkčný komerčný priestor s úžitkovou plochou 153 m², ktorý v súčasnost
120,000 € 784 €/m²
Záhrada | 0 m²
Reality Alpia*****Ponúkame na predaj slnečnú záhradku v Považskej Bystrici (Kalsové 1) Hľadáte
14,900 €
2 izbový byt | 49.7 m²
Moderný 2-izbový byt na prenájom v TOP lokalite – Ružomberok, Polík (Š. Moyzesa) Ponúkame na d
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Apartmán | 122 m²
Alpia reality ponúka na predaj exkluzívny - 4. izbový apartmán v lukratívnej časti mesta Bojnic
299,900 € 2458 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalite Liptova, v obci
100 €/m2
2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na prenájom kompletne prerobený 2-izbový byt s balkónom na Björnsonovej ulici v Prievi
520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Považská Bystrica | 67 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj veľmi vkusne a prakticky zrekonštruovaný 3-izbový byt na
Cena dohodou
3 izbový byt | 79 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m² na ulici Jozefa Kozačeka vo Zvolene
189,000 € 2392 €/m²
Rodinný dom | 2,395 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, do ktorej vložíte svoju vlastnú víziu a vytvoríte si domov presne podľa s
139,900 € 58 €/m²
Rodinný dom | 1,375 m²
Hľadáte dom, ktorý ponúka priestor, komfort a vynikajúcu polohu? Tento veľký murovaný rodinný
220,000 € 160 €/m²
Pozemok pre reklamu | 0 m²
Reality Alpia vám ponúkajú výbornú investičnú príležitosť: Predaj pozemkov v Lesnom družstve Pa
58,804 €
Garáž | 21 m²
*****Rerality Alpia*****Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe s výmerou 21 m² na Kukučíno
18,500 € 881 €/m²
Rodinný dom | Studená strana | 494 m²
Hľadáte útulné rodinné bývanie, ktoré môžete prispôsobiť svojim predstavám? Máme pre vás ideáln
99,900 € 233 €/m²
modals.realsoft_redirect.text