(Jux38nh-tji) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

ZEMIANSKE SADY - rodinný dom na predaj

Zemianske Sady • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

123,000 € 1230 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
100 m²

Plocha pozemku:
1,244 m²
Info
Znížená cena!!

DAJAreality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový rodinný dom, postavený v r. 1975 v Zemianskych Sadoch, okr. Galanta v cene 2-i bytu.

Dom stojí na veľkorysom pozemku 1244 m², ktorý poskytuje široké možnosti využitia.

Stav nehnuteľnosti:
-čiastočná rekonštrukcia,
-nové plastové okná,
-nové podlahy,
-strecha pôvodná,
-vhodný na okamžité bývanie aj ďalšiu rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Výhody nehnuteľnosti:

veľký, slnečný pozemok 1244 m²,
pokojná lokalita s dobrou dostupnosťou,
možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv,
ideálne pre rodinu (škôlka, škola, obchod v dostupnosti) alebo ako investícia.

CENA: 123.000,- EUR

BEZPLATNE klientom poskytneme:
- finančné poradenstvo,
- vybavenie najvýhodnejšieho financovania kúpy ich vybranej nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru alebo spotrebného úveru,
- poistenie nehnuteľnosti a domácnosti,
- životné a úrazové poistenie.

Za výhodných finančných podmienok zabezpečíme súdno-znalecký posudok a právne služby.

Kontakt na makléra:
JANUSOVÁ Dagmar 0903 969 011
RAJSKÁ Jana 0903 796 408 - kedykoľvek
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
100 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1975

Rok poslednej rekonštrukcie:
2019

Druh domu:
Klasický dom

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet podzemných podlaži:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Ústredné

Plocha pozemku:
1,244 m²

Zastavaná plocha:
120 m²

Šírka pozemku:
15 m

Dĺžka pozemku:
84 m

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Technická miestnosť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Dagmar Janusová

Dagmar Janusová - DAJAreality

Dagmar Janusová - DAJAreality

Družstevná 4328/34 • 92601, Sereď (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

123,000 € 1230 €/m²

Kontakt na predajcu

Dagmar Janusová

Dagmar Janusová - DAJAreality