(Jug9h4L48_R) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

NEO - Novostavba rodinného domu vo Zvončíne | Južný pozemok 677 m² | Garáž

Zvončín • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

399,900 € 2580 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
155 m²

Plocha pozemku:
677 m²
Info
NEOREAL vám exkluzívne prináša na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v obci Zvončín, situovanú v novej pokojnej slepej ulici s iba 28 rodinnými domami. Táto moderná rezidenčná lokalita ponúka príjemné komunitné bývanie plné mladých rodín, bezpečné prostredie pre deti a ideálne podmienky pre pokojný rodinný život len pár minút od Trnavy.

Rodinný dom je postavený na priestrannom pozemku o výmere 677 m² s ideálnou južnou orientáciou, ktorá zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla počas celého dňa a vytvára príjemnú atmosféru bývania aj oddychu na terase či v záhrade.

Pri výstavbe boli použité kvalitné a overené stavebné materiály, ktoré garantujú dlhodobú životnosť, komfort a nízke prevádzkové náklady. Dom je postavený z tehly značky Porotherm, strechu tvorí kvalitná krytina Bramac, osadené budú moderné hliníkové okná a komfort bývania zabezpečuje podlahové vykurovanie v celom dome. Rodinný dom bude dokončený do štádia HOLODOM, 3Q/26.

Úžitková plocha domu predstavuje 155 m² a súčasťou nehnuteľnosti je aj priestranná garáž o výmere 22 m². Najväčšou prednosťou domu je premyslené a funkčné dispozičné riešenie. Denná časť domu vytvára vzdušný otvorený priestor o výmere až 55 m², ktorý spája obývaciu izbu, kuchyňu a jedáleň. Dominantou priestoru je vysoký strop v tvare „A, ktorý dodáva interiéru jedinečný charakter, nadčasovosť a pocit výnimočnej priestrannosti.

Dispozícia domu prirodzene oddeľuje dennú a nočnú časť, čím poskytuje dostatok súkromia aj komfortu pre každého člena rodiny. Veľkoformátové presklenia navyše krásne prepájajú interiér s exteriérom a umocňujú pocit moderného bývania v kontakte so záhradou.

Obec Zvončín patrí medzi vyhľadávané lokality v blízkosti Trnavy najmä vďaka pokojnej atmosfére, výbornej dostupnosti a kvalitnému komunitnému životu. Lokalita ponúka ideálnu kombináciu súkromia, moderného bývania a rýchleho napojenia na mesto.

Ak hľadáte moderný, kvalitne postavený rodinný dom s garážou a príjemnou rodinnou atmosférou, táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou práve pre vás.

Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať.

NEOREAL, s.r.o.
Mgr. Michal Žitník | zitnik@neoreal.sk | 0911 123 474
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
155 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Rok výstavby:
2026

Typ konštrukcie:
Tehlová

Orientácia:
Južná

Počet nadzemných podlaží:
1

Energetický certifikát budovy:
A

Vykurovanie:
Podlahové

Plocha pozemku:
677 m²

Zastavaná plocha:
194 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Michal Žitník

NEOREAL ,s.r.o.

NEOREAL ,s.r.o.

Cukrovarská 2 • 91701, Trnava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

399,900 € 2580 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Michal Žitník

NEOREAL ,s.r.o.