1000081 (JuTIMZ8FFk5) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 20. 05. 2026

NA PREDAJ rodinný dom – pokojné bývanie v krásnom prostredí

Krajné • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

135,000 € 844 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
160 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
Na predaj rodinný dom v obci Krajné – pokojné bývanie v krásnom prostredí

Hľadáte pokojné bývanie mimo ruchu mesta, obklopené prírodou a zároveň s dobrou dostupnosťou občianskej vybavenosti? Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Krajné, ktorá je ideálnym miestom pre rodinný život, rekreáciu alebo víkendové bývanie.

Dom sa nachádza v príjemnej a tichej lokalite s dostatkom súkromia. Nehnuteľnosť ponúka veľký potenciál na bývanie podľa vlastných predstáv. Súčasťou je pozemok poskytujúci priestor na oddych, záhradu či rodinné aktivity.

Základné informácie:
rodinný dom
pokojná lokalita
pozemok s dostatkom priestoru
vhodné na trvalé bývanie aj chalupárčenie
dobrá dostupnosť do okolitých miest

Obec Krajné ponúka základnú občiansku vybavenosť, krásnu okolitú prírodu a príjemnú komunitu.
Lokalita je ideálna pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj, súkromie a kontakt s prírodou.

Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať.

Ivan Melek
realitný maklér
Spolupracujem s RK Time4dreams

+421 905 74 75 72
melek@time4dreams.sk
Banská Bystrica

Sleduj moj:
Instagram: melekivan_realitnymakler
www.ivanmelek.webnode.sk

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Time4dreams
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
160 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1955

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
3

Energetický certifikát budovy:
nie je

Zastavaná plocha:
722 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ivan Melek

Time4dreams

Time4dreams

Hlboká 1075 • 94901, Nitra
Celá ponuka spoločnosti

135,000 € 844 €/m²

Kontakt na predajcu

Ivan Melek

Time4dreams