997132 (JuggCN2ILH_) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

NA PREDAJ-MIMORIADNE ZNÍŽENÁ CENA rodinný domček-Podkriváň

Detva • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

63,600 € 909 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
70 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rodinný domček v Podkriváni.
Príďte za nami na krásne Podpoľanie a zažijete veľa zábavy, dobrodružstiev aj kľud a pohodu.
Tento domček sa nachádza na kľudnom a príjemnom mieste, ktoré ponúka pekné výhľady na nádhernú
prírodu. Je podpivničený, v pôvodnom stave, dlhšiu dobu neobývaný. Výhodou je rekonštrukcia
podľa vlastných predstáv. Domček je vhodný na bývanie alebo na rekreáciu a oddych.

✔️ jeho obytná plocha je cca 70m2 , pozemok 1300m2
✔️ k domu patrí humno, chliev a murovaná piecka na chlieb
✔️ plastové okná a strecha boli menené v roku 2011
✔️ je napojený na el.sieť, voda obecná+ studňa u domu
✔️ kúrenie na tuhé palivo s napojením na radiátory- nutné overenie funkčnosti
✔️ odpady sú vedené do žumpy s trativodom
✔️ príjazdová cesta asfaltová, obecná, udržiavaná
✔️ KÚPA MOŽNÁ IBA V HOTOVOSTI, predáva sa dom a spoluvlastnícky podiel na pozemku

DISPOZÍCIA: vstupná chodba, dve izby, kuchyňa, menšia kúpeľňa s WC, komora využiteľná po rekonštrukcii ako ďalšia izba

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať, rada Vám domček ukážem.

Ak viete o nehnuteľnosti na predaj, alebo prenájom a odporučíte nás, tak po zrealizovaní obchodu Vás odmením. Možnosť spolupráce ako tipér.

Romana Videlková
0911 211 470
videlkova@time4dreams.sk

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
70 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1944

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Počet nadzemných podlaží:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Zastavaná plocha:
140 m²

Terén pozemku:
Rovinatý
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Romana Videlková

Time4dreams

Time4dreams

Hlboká 1075 • 94901, Nitra
Celá ponuka spoločnosti

63,600 € 909 €/m²

Kontakt na predajcu

Romana Videlková

Time4dreams