998084 (JubdCWQpNkW) Aktualizovaný: 16. 05. 2026 1. publikácia: 16. 05. 2026

Chata Košice – Terasa/KVP, 565 m² pozemok, altánok a záhrada

Košice-Západ • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

119,990 € 4138 €/m²

Základné informácie

Druh:
Chalupa, rekreačný domček

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
29 m²

Plocha pozemku:
565 m²
Info
Chata na predaj v Košiciach medzi sídliskami Terasa a KVP predstavuje ideálne miesto na víkendový oddych, relax a únik od mestského ruchu bez potreby opustiť mesto.

Jednopodlažná chata so zastavanou plochou 29 m² sa nachádza na slnečnom a upravenom pozemku o výmere 565 m². Výhodou je tichá záhradkárska lokalita, dostupnosť MHD, parkovanie priamo na pozemku, altánok, dielňa a krásne upravená záhrada s množstvom zelene.

Impulz Real, s.r.o., vo výhradnom zastúpení Ing. Peter Plačintár, +421 903 806 237 Vám ponúka na predaj útulnú chatu v Košiciach, katastrálne územie Terasa.
Ponúkaná nehnuteľnosť bola prijatá na základe osobnej obhliadky a so súhlasom majiteľa nehnuteľnosti.

Popis chaty:
Jednopodlažná drevená chata má pridelené súpisné číslo. Chata aj pozemok sú v osobnom vlastníctve.

Technické parametre:
• kombinácia sedlovej a plechovej strechy
• stavebný materiál: drevo
• drevené okná
Dispozícia chaty:
• kuchyňa
• spoločenská miestnosť s priestorom pre vírivku – 17,6 m²
• samostatná spálňa – 7,8 m²
• chodba
• sklad na náradie

IS : Elektrika 230/400 V, záhradkársky vodovod – vo výstavbe,

Pozemok a exteriér:
Pozemok o výmere 565 m² je slnečný, orientovaný juh – sever a rozdelený dvomi kaskádami. Prístup k nehnuteľnosti je po nespevnenej komunikácii v dĺžke približne 200 m. Pozemok je oplotený a vstup je zabezpečený cez dve železné brány. Výhodou sú dve parkovacie miesta priamo na pozemku.

• množstvo zelene a okrasných drevín

Exteriér pôsobí veľmi útulne a harmonicky. Starostlivo upravená záhrada vytvára príjemné prostredie na oddych, grilovanie, rodinné stretnutia alebo víkendový relax. Celá nehnuteľnosť ponúka dostatok súkromia a pokojné prostredie v rámci mesta Košice.
Lokalita

Záhradkárska lokalita medzi sídliskami Terasa a KVP patrí medzi vyhľadávané časti Košíc najmä vďaka výbornej dostupnosti autom aj MHD. Lokalita ponúka spojenie prírody, pokoja a mestského komfortu. Chata je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú miesto na oddych, rekreáciu alebo záhradkárčenie priamo v meste.

"VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU", zabezpečenie právnych služieb advokátom, služby financovania, protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti + elektrárne, plyn a 100% servis aj v budúcnosti so spoľahlivým tímom čestných a kvalifikovaných ľudí s dlhoročnými skúsenosťami. S nadhľadom profesionálnych skúseností, s maximálnym rešpektovaním Vašich potrieb, žijeme s vami Vaše realitné rozhodnutia akoby boli naše vlastné.
Spoločnosť Impulz Real - spoločnosť, ktorej DÔVERUJETE.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
29 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2020

Typ konštrukcie:
Drevená

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
2

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
565 m²

Zastavaná plocha:
29 m²

Terén pozemku:
Mierne svahovitý

Vybavenie:
Verejné parkovanie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Peter Plačintár

Impulz Real, s.r.o.

Impulz Real, s.r.o.

Sládkovičova 42 • 04001, Košice
Celá ponuka spoločnosti

119,990 € 4138 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Peter Plačintár

člen NARKS
Impulz Real, s.r.o.