(JuQ3npV8KCu) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

PREDAJ 4-izb. byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii, Huncovská ul., Kežmarok

Huncovská
Kežmarok • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

168,900 € 2011 €/m²

Základné informácie

Druh:
4 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
84 m²
Info
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcií na Huncovskej ulici v Kežmarku.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=tVbQTe7qoWB (skopíruj link)

Popis bytu:
- 4-izbový byt o rozlohe 84m2
- byt prešiel kompletnou a poctivou rekonštrukciou (nové jadro, komplet nová elektrika, nové podlahy, okná, radiátory)
- protipožiarné vchodové dvere Pyrobatis, v byte sú drevené - obložkové zárubne
- vstavaná kuchyňská linka so spotrebičmi BOSCH
- v roku 2025 bol byt vymaľovaný
- poschodie 3/3
- v kúpeľni vaňa a umývadlo, pračka
- samostatné WC
- orientácia bytu južná a severná, s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry
- k bytu prislúcha pivnica (2,5m2)
- byt má balkón (orientovaný na južnú, slnečnú stranu)
- predáva sa čiastočne zariadený
- v osobnom vlastníctve, voľný ihneď

Bytový dom:
- kompletne nová strecha, nový krov (rok 2015)
- zateplený (rok 2021)
- vymenené stúpačky, nová elektrické rozvody (rok 2020)
- pod bytovkou nové rozvody ústredného kúrenia a nová kanalizácia (rok 2020)
- bytový dom spravuje Spravbytherm

Lokalita:
- asi najlepšia občianska vybavenosť v Kežmarku
- v tesnej blízkosti potraviny, škola, škôlka, lekáreň, autobusová zastávka
- tiché a pokojné bývanie s krásnym výhľadom

Parkovanie:
- pred bytovým domom

Náklady na bývanie pre 4 osoby:
- inkaso + fond opráv 370,- EUR
- elektrina 35,- EUR

Cena: 168 900,- EUR

Kompletný právny a predajný servis, odborné poradenstvo o možnosti financovania úveru a aj jeho vybavenia zdarma.

Viac info: Mgr. Ľuboš Lištinský 0914 111 999
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
84 m²

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
3

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Železobetónová

Rok výstavby:
1990

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Ľuboš Lištinský

DLUGO reality

DLUGO reality

Mnoheľova 14/837 • 05801, Poprad (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

168,900 € 2011 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Ľuboš Lištinský

DLUGO reality