(JuzfM5-Vc-t) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

PREDAJ - 2 izbový byt s lodžiami - ul. Podháj, Radvaň - Banská Bystrica

Podháj
Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

120,000 € 2694 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
44.54 m²
Info
REALITY Fair ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Podháj, v mestskej časti Radvaň v Banskej Bystrici.
Byt sa nachádza na 5.poschodí 5/6 v rekonštruovanom bytovom dome.
V roku 2017 prešiel byt rekonštrukciou: plastové okná, elektroinštalácia, murované jadro, podlahy, vchodové bezpečnostné dvere zn. ADLO.
Byt sa predáva zariadený vrátane nábytku a spotrebičov.
DIPOZIČNÉ RIEŠENIE:
- vstupná chodba
- kúpeľňa s WC
- kuchyňa
- 2 priechodné izby (detská a spálňa)
- 2 lodžie
Mesačné náklady vrátane energií 210,-€/4 osoby
Celková výmera bytu je 44,54 m2.
Dobrá občianska vybavenosť ako aj dopravná dostupnosť do centra mesta.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
44.54 m²

Podlažie:
5

Počet nadzemných podlaží:
6

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Panelová

Orientácia:
Východná

Rok výstavby:
1976

Rok poslednej rekonštrukcie:
2017

Počet spální:
1

Prechodová izba:
Áno

Počet loggí:
2

Počet pivníc:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Andrea Leštáková

REALITY FAIR

REALITY FAIR

Dolná 51 • 97401, Banská Bystrica (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

120,000 € 2694 €/m²

Kontakt na predajcu

Andrea Leštáková

REALITY FAIR