4242308372 (JuAbfNtLI0z) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

Nadčasovo zariadený 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Bajzova
Žilina • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

430 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Prenájom

Úžitková plocha:
55 m²
Info
Prenajmem zariadený a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Žiline na Bajzovej ulici. Byt sa nachádza na 9. poschodí s 2 výťahmi a priestranným balkónom. Plocha 55 m².

Byt sa skladá z:

- 2 nepriechodných samostatných izieb, do ktorých sa vchádza z obývačky veľký balkón

-práčka,

-ostatné kuchynské vybavenie: varná kanvica, mikrovlnka+ riady a ostatné príbory.

Na chodbe pred bytom je k dispozícii skladový priestor/komora.

Byt je úplne novo zrekonštruovaný s novou kúpeľňou, wc, omietky, podlahy, elektrické rozvody, kuchynská linka a zmenená pôvodná dispozícia).

V byte je zariadenie: postele, sedačka/diván, stôl a stoličky. Ostatné dohodou.

Podmienky nájmu:

cena: - samotný nájom 430 EUR/mesačne,

- energie/správa bytového priestoru- spolu 180 EUR/mesačne (bez internetu)

=celkove náklady 610 EUR/mesiac- vyúčtovanie energii raz ročne podľa záloh

Zvieratká - nie.

Prvá Platba: - 1-mesačne nájomne (430 EUR)+ energie dopredu(180 EUR)+ kaucia (610 EUR)= spolu 1.220 EUR. Doba nájmu - min. 1 rok.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle : 0904 901 282.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
55 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Počet balkónov:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
180 €

Vykurovanie:
Ústredné

Vybavenie:
Balkón, Verejné parkovanie, Výťah
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Dagmara Dubeňová

JKV GROUP s.r.o.

JKV REAL

Tallerova 4 • 811 02, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

430 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Dagmara Dubeňová

JKV GROUP s.r.o.