12725539 (JuS9HkYDq4L) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 29. 12. 2025

Horúca novinka - 3izbový byt v Dunajskej Strede 📞 0903 509 294

Dunajská Streda • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

163,000 € 2264 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
72 m²
Info
✨ HORÚCA NOVINKA V DUNAJSKEJ STREDE ✨

Spoločnosť A-W REAL Vám exkluzívne ponúka štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý si zamilujete už pri prvej obhliadke. 🏡

Byt sa nachádza na 3. poschodí s výťahom vo vyhľadávanej lokalite plnej zelene, len pár krokov od centra mesta. Je ideálny pre rodinu, pár aj každého, kto hľadá komfortné bývanie bez ďalších investícií.

✅ kompletná rekonštrukcia
✅ nové murované jadro
✅ moderná kuchynská linka so spotrebičmi
✅ vstavané skrine na mieru
✅ nové parkety
✅ priestranná kúpeľňa s predprípravou na sprchový kút
✅ klimatizácia
✅ štýlový bio krb

✅ dvere vyrobené na mieru z dreva
✅ až 2 balkóny
✅ murovaná pivnica
✅ bezproblémové parkovanie pri bytovom dome
✅ výťah

K bytu je možné dokúpiť aj garáž, kde je zavedená elektrina a nachádza sa v blízkosti obytného domu.

Lokalita ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlný život — škola, škôlka, MHD, potraviny aj centrum mesta máte na dosah pešo. 🚶‍♀️🌳

Tento byt pôsobí veľmi príjemne a útulne, pričom je vidieť, že sa oň majitelia starali s maximálnou precíznosťou a citom pre detail.

📞 Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a dohodnite si obhliadku ešte dnes!

Info: 📞 0903 509 294

gyongyi.szabo@awreal.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa:

vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve
sprostredkovanie poskytnutia úveru
vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy
vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.

Spoločnými silami k Vášmu bývaniu
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
72 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Počet izieb / miestností:
3

Počet balkónov:
2

Počet pivníc:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Vykurovanie:
Ústredné

Vybavenie:
Balkón, Pivnica, Verejné parkovanie, Výťah

Telekomunikácie:
Internet
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Gyöngyi Szabó

A-W PROGRES s.r.o.

A-W REAL

Alžbetínske námestie 328 • 92901, Dunajská Streda
Celá ponuka spoločnosti

163,000 € 2264 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Gyöngyi Szabó

A-W PROGRES s.r.o.