4294785720 (JuY8fCOdLYa) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

FINREA│3,5-izbový byt s dvoma balkónmi na Bystereci - SNP

SNP
Dolný Kubín • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

149,900 € 2011 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
74.55 m²
Info
3,5-izbový byt v POVODNOM STAVE na ulici SNP v Dolnom Kubíne prináša výbornú príležitosť vytvoriť si bývanie presne podľa vlastných predstáv. Nachádza sa na vyhľadávanom sídlisku Bysterec, má výmeru 74,55 m², dva balkóny a veľkú pivnicu.

Hlavné benefity

- výmera 74,55 m²
- poschodie s výťahom
- dva balkóny
- veľká pivnica cca 5 m²
- pôvodný, vyprataný stav
- pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv
- vizualizácie možnej rekonštrukcie vo fotogalérii
- voľný ihneď

Dispozícia a stav

Byt tvorí obývacia izba, spálňa, ďalšia izba, polizba, kuchyňa, kúpeľňa, WC a chodba. K bytu patria dva balkóny a pivnica v suteréne domu.

Je v pôvodnom stave, vyprataný a pripravený na kompletnú rekonštrukciu. Nový majiteľ si ho môže prispôsobiť podľa vlastného štýlu, napríklad tak, ako ukazujú vizualizácie vo fotogalérii.

Lokalita

Sídlisko Bysterec patrí medzi najobľúbenejšie lokality v Dolnom Kubíne. V okolí sú ihriská, obchody, školy, škôlky aj MHD.

Dohodnite si obhliadku ešte dnes.

Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text alebo časť textu, fotodokumentácia a video sú majetkom a autorským dielom spoločnosti FINREA s.r.o. a ich použitie je spoplatnené podľa cenníku uvedeného na www.finrea.sk. Pri viacerých záujemcoch o nehnuteľnosť si majiteľ vyhradzuje právo vybrať záujemcu s najvýhodnejšou ponukou.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
74.55 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
2

Počet izieb / miestností:
3

Prechodová izba:
Áno

Počet balkónov:
2

Plocha balkónu v m2:
4 m²

Počet pivníc:
1

Cellar area:
5 m²

Vybavenie:
Balkón, Pivnica, Verejné parkovanie, Výťah

Zariadenie:
Holopriestor

Telekomunikácie:
Telefón, Internet, Satelit, Káblová TV, Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Radoslav Kováčik Rsc.

FINREA s.r.o.

FINREA - ak vám záleží na výsledku

Na Sihoti 1159/21 • 02601, Dolný Kubín
Celá ponuka spoločnosti

149,900 € 2011 €/m²

Kontakt na predajcu

Radoslav Kováčik Rsc.

FINREA s.r.o.