(JuHdHXTYXNd) Aktualizovaný: 16. 05. 2026 1. publikácia: 16. 05. 2026

EXKLUZÍVNE Predaj 2-izbový byt, 64 m2, centrum mesta Tlmače-Lipník

Slovanská
Tlmače • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

75,000 € 1172 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
64 m²
Info
BE POLITE s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt, 64 m2 priamo v centre mesta Tlmače-Lipník. Byt sa nachádza na druhom poschodí, pozostáva z chodby, kuchyne, kúpeľne, WC, špajze a dvoch izieb. Byt je čiastočne zrekonštruovaný: plastové okná, vymenené stupačky, kuchynská linka, v kúpeľni starší obklad a dlažba, v izbe plávajúca podlaha. Na stenách sú omietky s maľovkou. Výhodou je okno na WC, aj v špajze. K bytu prislúchajú aj dve pivnice o veľkosti 6 m2. Bytový dom je zateplený a zrekonštruovaný. Dobrí susedia.

Byt:
- úžitková plocha 64 m2
- plastové okná, vymenené stupačky, kuchynská linka, v kúpeľni starší obklad a dlažba
- mesačné náklady cca 150,- eur
- v prípade záujmu aj s nábytkom
- bytový dom je zateplený, zrekonštruovaný s dobrými susedmi

Lokalita:
- kompletná občianska vybavenosť - priamo v centre, obchody, reštaurácie, pošta, lekáreň, ...
- okolie je upravené s množstvom zelene.

Cena:
- 75.000,- Eur vrátane kompletného odborného a právneho servisu
Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.
Poskytujeme sprostredkovanie najvýhodnejšieho úveru našim úverovým špecialistom.

V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Blanka Čížová
+421 904 875 764
blankacizova@gmail.com
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
64 m²

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
2

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Blanka Čížová

Be Polite, s. r. o.

BE POLITE s.r.o.

Ružová dolina 8 • 82109, Bratislava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

75,000 € 1172 €/m²

Kontakt na predajcu

Blanka Čížová

Be Polite, s. r. o.