(JuiWK3q_yzD) Aktualizovaný: 15. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

CENTRUM / REKONŠTRUKCIA / 1,5i byt BB / KUKUČÍNOVA / ZARIADENIE

Kukučínova
Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Prenájom

Úžitková plocha:
38 m²
Info
Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 1,5 izbový byt, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej a výbornej lokalite mesta Banská Bystrica, časť blízke CENTRUM, KUKUČÍNOVA ULICA. Byt sa nachádza na 3/8 poschodí zrekonštruovaného bytového domu s celkovou rozlohou 38 m2.

REKONŠTRUKCIA 2022: v byte prebehla kompletná rekonštrukcia ako plastové okná, podlahy, dlažba, kuchynská linka s barovým pultom, kúpeľňa so spchovacím kútom, wc, stierky, elektroinštalácia, vodoinštalácia, interiérové a vstupné bezpečnostné dvere.

DISPOZÍCIA BYTU (viď pôdorys v galérii fotiek): kuchynská časť moderne prepojená s obývacou časťou, barový pult, samostatná spálňa, vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a wc. K bytu taktiež prináleží aj pivnica v suteréne bytového domu.

Energetický certifikát: nie je vyhotovený

ZARIADENIE: byt sa prenajíma so zariadením, ktoré je uvedené na fotkách a vrátane všetkých spotrebičov.

Cena prenájmu predstavuje 550 eur vrátane energií. Byt je voľný od júla 2026.

Pri podpise zmluvy sa platí okrem mesačného nájmu aj návratný depozit vo výške 550 eur a nenávratný depozit vo výške 550 eur. Celkovo pri podpise sa platí 1.650 eur.

VÝHODY:
- kompletná rekonštrukcia
- zariadenie bytu
- výborná lokalita (vyhľadávaná lokalita)
- blízke centrum mesta
- kompletná občianska vybavenosť v dosahu ako obchody, pošta, potraviny, kaviarne, lekáreň,...

Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás:

Chomistek Roman, Ing.
0907 538 562
sevoreal.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
38 m²

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
8

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Roman Chomistek

SEVOReal s.r.o.

SEVOReal s.r.o.

Generála Svobodu • 96001, Zvolen (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Roman Chomistek

SEVOReal s.r.o.