(JuS4zb5AYET) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Byt s atmosférou | 2i, balkón, pivnica | Živá Svätoplukova, Ružinov

Svätoplukova
Bratislava-Ružinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Prenájom

Úžitková plocha:
44 m²
Info
Niektoré byty majú dušu. Tento patrí medzi ne. Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na rušnej, ale živej Svätoplukovej ulici - s vlastným balkónom, pivnicou a charakterom, ktorý novostavby jednoducho nemajú. Voľný ihneď.

Dispozícia a plochy:
• 2-izbový byt, 44 m² + balkón 4 m² + pivnica 16 m²
• 3. poschodie zo 4 | Bytovka s históriou
• Teplá juhozápadná orientácia

Vybavenie:
• Rekonštrukcia 2020 | Klimatizácia
• Parkovanie - zóna PAAS

Lokalita – v centre diania:
• Svätoplukova – živá ulica s charakterom
• ZŠ Kulíškova za rohom
• OC Nivy, SNOP a Miletičova trhovisko v pešej dostupnosti
• MHD priamo pri dome – spojenie po celom meste

Finančné podmienky:
• Nájomné: 600 € / mesiac
• Energie: 170 € / mesiac
• Depozit: 1 mesačné nájomné
• Provízia: vo výške celkového jednomesačného nájmu
• Celková mesačná platba: 770 €
• Voľný ihneď

Ružinov žije - a Svätoplukova je toho dôkazom. Ráno autobus, večer Nivy, víkend Miletička. A keď sa vrátite domov, balkón, káva a juhozápadné slnko, ktoré vie, kedy prestať. Byt pre ľudí, ktorým záleží na tom, kde žijú - nie len na tom, v čom spia.
Jednotlivec, pár. Zvieratká vítané. Ozvite sa.

Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky, Vám rád poskytnem na tel. č.0919214118 alebo prostredníctvom emailu rovnak@sharkreal.sk. SHARK REAL – VÁŠ SILNÝ A SPOĽAHLIVÝ PARTNER V OBLASTI REALÍT.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
44 m²

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
4

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Tehlová

Orientácia:
Juhozápadná

Rok poslednej rekonštrukcie:
2020

Počet balkónov:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
170 €

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vybavenie:
Balkón, Verejné parkovanie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Martin Rovňák

Shark real s.r.o.

Shark real s.r.o.

Štefánikova 1167/13 • 92101, Piešťany (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kontakt na predajcu

Martin Rovňák

Shark real s.r.o.