(Juj7cxNRrgQ) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

Aj investične. Garsónka Staré Mesto

Špitálska
Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

159,000 € 7752 €/m²

Základné informácie

Druh:
Garsónka

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
20.51 m²
Info
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj Garsónku v Starom Meste na Špitálskej ulici.

BYT:

- Garsónka
- čiastočná rekonštrukcia 2016
- 1/2 poschodie
- plocha bytu 20,51 m2
- vlastné kúrenie – elektrické konvektory
- ohrev teplej vody – elektrický bojler
- okná plastové
- mesačné náklady: správca + fond opráv + studená voda 60€ , elektrina 32€.

Vo fotodokumentácii je priložený pôdorys.

DOM:
Tichý vnútroblok, tehlová stavba, kompletná rekonštrukcia bytového domu.

LOKALITA:
- Pár minút pešo od Kamenného námestia, historického centra, obchodov, reštaurácií, kaviarní a služieb.
- Výborná dopravná dostupnosť
- Občianska vybavenosť na dosah ruky – Tesco, lekárne, fitnescentrá, Medická záhrada....

Byt je vhodný aj ako investícia na prenájom formou Airbnb.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BOND Reality.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
20.51 m²

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
3

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Petra Hronová

Centrála

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.

Mlynské nivy 58 • 82105, Bratislava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

159,000 € 7752 €/m²

Kontakt na predajcu

Petra Hronová

člen NARKS
Centrála