F005-113-PAHOa (Ju9O7fkCxtU) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 20. 05. 2026

3 izbový byt 62,20 m², centrum, Hlohovec

Hlohovec • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

115,000 € 1849 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
62.2 m²
Info
F005-113-PAHOa

Realitná kancelária Finanzpartner Reality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v meste Hlohovec.
S výmerou 62,20 m², ktorý sa nachádza len 2 minúty pešou chôdzou od úplného centra mesta.
Tento byt predstavuje ideálnu príležitosť pre klientov, ktorí si chcú vytvoriť bývanie presne podľa vlastných predstáv.
Zrekonštruovať si ho môže podľa svojho vkusu.

Nehnuteľnosť sa nachádza na 4. poschodí (5. nadzemnom podlaží) v zateplenom bytovom dome bez výťahu.
Vyššie poschodie so sebou prináša výhodu väčšieho súkromia, ticha a pekného výhľadu na okolie.
Príjemným bonusom bytu je balkón, ktorý poskytuje priestor na rannú kávu alebo relax po práci.

Byt je v pôvodnom stave, čo novému majiteľovi otvára dvere k realizácii vlastných nápadov.
Veľkým plusom je, že na byte už boli v roku 2015 vymenené pôvodné okná za moderné plastové.

Samotný bytový dom prešiel v roku 2016 kompletnou obnovou vrátane zateplenia fasády a výmeny stúpačiek, čo výrazne prispieva k lepším energetickým vlastnostiam a bezproblémovému chodu domácnosti do budúcna.

Najväčším benefitom nehnuteľnosti je jej strategická poloha.
Kompletnú občiansku vybavenosť máte na dosah ruky a všetko potrebné vybavíte pohodlne pešo.
V tesnej blízkosti sa nachádzajú obchody, úrady, reštaurácie, banky, ako aj školy a škôlky.

Bezpečný prevod nehnuteľnosti a kompletný realitný servis:
Pre našich klientov pod hlavičkou Finanzpartner Reality zabezpečujeme bezpečný a bezstarostný priebeh celej transakcie od A po Z.
Konečná predajná cena v sebe zahŕňa kompletné zastrešenie obchodu vrátane vypracovania profesionálnych autorizovaných kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, úhrady správnych katastrálnych poplatkov a podania návrhu na vklad vlastníckeho práva.

Ak vás táto ponuka zaujala,radi vám byt ukážeme osobne na obhliadke.

- Patrik Hoppe - realitný maklér
- Finanzpartner reality
- mobil - 0918 774 178
- mail - patrik.hoppe@fpreality.sk
- web - fpreality.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
62.2 m²

Podlažie:
4

Počet nadzemných podlaží:
5

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet izieb / miestností:
3

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Patrik Hoppe

Nitra

Finanzpartner reality

Wilsonovo nábrežie 152/62 • 949 01, Nitra
Celá ponuka spoločnosti

115,000 € 1849 €/m²

Kontakt na predajcu

Patrik Hoppe

Nitra