Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 4-izb. byt Predaj Bratislava - Petržalka

RE0005031-18-002704 (UK139)
Aktualizovaný 13.4.2018 1. publikácia 13.4.2018

4- izbový byt na Tupolevovej ulici

Druh / Typ

4-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Petržalka


[ Reality okres Bratislava V ]
Ulica

Tupolevova

Cena vrátane provízie 175 000 €
Celková podlahová plocha 86,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt v Petržalke. Byt sa ponúka plne vybavený spolu so všetkým zariadením. Byt je situovaný na ulici Tupolevova v bytovom dome na 7p. Bytový dom je udržiavaný, v dobrom technickom stave, pričom je zateplený od r. cca 2016. Okrem zateplenia prebehla rekonštrukcia strechy, boli vymenené okná, vstupné dvere, dlažba vo vstupnom priestore, bolo vyregulované kúrenie, dokončuje sa v súčasnosti výmena spoločných rozvodov, vody, kanalizácie, plynu. Daný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v r.2012. Rekonštrukcia prebehla v nasledovnom rozsahu: vyhotovenie nových stierok, sadrokartónové podhľady, výmena podláh, výmena okien, výmena kuchynskej linky, výmena dverí so zárubňami, výmena zdravotechnických zariadovacích predmetov, výmena rozvodov elektriky v celom byte. V rámci rekonštrukcie boli realizované v byte dispozičné zmeny - zväčšenie kuchyne o loggiu a tým zväčšenie podlahovej plochy bytu, čiastočné vybúranie priečky medzi halou a obývacou izbou, spojenie kúpeľne s WC. Pivnica sa nachádza na prízemí domu, bola sprístupnená, jej velkosť je zarátaná do podlahovej plochy bytu. Lokalita je veľmi dobre prepojená s centrom mesta aj s diaľničným obchvatom. V blízkosti sa nachádza škôlka, wellnes, plaváreň a vodná nádrž Draždiak . V mestskej časti je výborná občianska vybavenosť- blízkosť hypermarketov, obchodných centier, škôl, možnosť športového vyžitia: cyklistické trasy, športové areály, v blízkosti je nemocnica, poliklinika. Dosažiteľnosť centra mesta s prostriedkami MHD je cca 15 min.

Cena nehnuteľnosti je 175.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 177.000,-Eur celkom.

Bc. Marek  Vodislavský, vodislavsky@maximreal.sk, tel: 0915 831 164

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bc. Marek  Vodislavský, vodislavsky@maximreal.sk, tel: 0915 831 164


 
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 86,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu zmiešaná
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Maxim s.r.o. img Počet inzerátov: 313
Bc. Marek Vodislavský
Mobil +421 915 831 164
Email vodislavsky@maximreal.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Dúbravská cesta 2
84104 Bratislava - Karlova Ves
Slovenská republika
Telefón: +421 915 831 158
Fax
Adresa webovej stránky: maximreal.sk
Email info@maximreal.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát