7967726920 (JumfiyLCXDC) offers.content.actualized13. 05. 2026 offers.content.first_publication12. 05. 2026

DIRECTREAL|Priestranný dom - časť dvojdomu s 800 m2 pozemkom, garážou a altánkom...

Jánovce
Jánovce • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

220,000 € 1000 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
220 m²

Plocha pozemku:
800 m²
offers.content.info
Directreal Partner - Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom – časť dvojdomu, situovaný v pokojnej a vyhľadávanej obci Jánovce, okres Galanta. Nehnuteľnosť ponúka komfortné bývanie pre rodinu, praktické dispozičné riešenie a príjemné zázemie s dostatkom úložného priestoru, záhradou a oddychovou zónou.

Rodinný dom je dispozične rozdelený na dve podlažia a pivnicu.
- Na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a priestorom pre práčku, samostatná toaleta a schodisko. Výhodou sú dva samostatné vstupy do domu – z prednej aj zadnej časti pozemku.
- Poschodie tvorí nočná časť domu, kde sa nachádzajú tri samostatné spálne a kúpeľňa spojená s toaletou.
- V pivničných priestoroch sa nachádza technické zázemie domu vrátane plynového kotla značky JUNKERS a zásobníka teplej vody BOSCH, ako aj ďalšie úložné priestory.

Dom prešiel viacerými úpravami:
- strecha rekonštruovaná v roku 2015,
- plastové okná,
- plastové vstupné dvere,
- 2× klimatizačná jednotka,
- pochôdzna povala.

Inžinierske siete:
- elektrina,
- plyn,
- kanalizácia,
- voda zo studne,
- pitná voda sa nachádza na pozemku.

Súčasťou pozemku je garáž, hospodárska časť využiteľná na skladovanie alebo drobný chov, priestor na náradie, záhrada a altánok poskytujúci ideálne miesto na oddych či posedenie s rodinou a priateľmi.
Veľkou výhodou nehnuteľnosti je možnosť okamžitého nasťahovania, keďže dom je voľný ihneď po kúpe.

Obec Jánovce ponúka pokojné bývanie s dobrou dostupnosťou do okresného mesta Galanta, ako aj do okolitých miest. Lokalita je ideálnou voľbou pre klientov, ktorí hľadajú kombináciu pokojného rodinného bývania a praktickej dostupnosti služieb.
V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.
Počet izieb: 4.izbový
Celková úžitková plocha m2: 220
Plocha obytnej časti m2: 100
Výmera pozemku m2: 800
Zastavaná plocha m2: 81
Pozemok: Rovinatý
Konštrukcia domu: Kváder
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Áno
Skolaudovaný v roku: 1987
Rok poslednej rekonštrukcie: 2015
Inžinierske siete: Elektrina,Plyn,Kanalizácia,Verejný vodovod,Studňa
Kúrenie: Plynové
Počet nadzemných podlaží: 2
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Áno
Vybavenie domu: Záhradný altánok,Klimatizácia
Rekonštrukcie: Po kompletnej rekonštrukcii,Strecha
Terasa: Áno
Elektrický prúd: 220/380 V
Spoločenské možnosti: Kúpalisko,Golf,Cyklistické trasy
Možnosti využitia: Trvalé bývanie,Rekreácia,Sídlo firmy
Typ strechy: Sedlová

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pYf

Kontakt na makléra:
Ladislav Adamec
+421903423200
l.adamec@directreal.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
220 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
800 m²

Zastavaná plocha:
81 m²
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ladislav Adamec

Directreal Partner

+4219034... show_number

Direct Real, spol. s r.o.

Vajanského 2385/20 2385 • 924 01, Galanta
offers.all_agency_offers

220,000 € 1000 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ladislav Adamec

Directreal Partner

+4219034... show_number