1397728718 (JuOlQLhn8Bh_) offers.content.actualized15. 05. 2026 offers.content.first_publication15. 05. 2026

DIRECTREAL|Štýlový, nový 2-izbový byt k nasťahovaniu

Rúbanisko I
Lučenec • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

75,000 € 1364 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
55 m²
offers.content.info
Directreal MM - Na predaj ponúkame ešte neobývaný tzv. úplne nový dvojzbový byt k okamžitému nasťahovaniu. Byt sa nachádza na Rúbanisku I/1 v 4 poschodovom panelovom dome. V bytovom dome nie je výťah, ale je čoskoro naplánovaná výstavba výťahu čo je veľkou výhodou.

Je po kompletnej a precíznej rekonštrukcii o výmere 55 m2, s plastovými oknami, novou kúpeľňou a novým WC. Interiér tvorí obytná časť s južnou orientáciou. Podlahy sú plávajúce a dlažba. Byt má bezpečnostné dvere a pivnicu. Veľkou výhodou bytu je aj tzv. technická miestnosť - špajza nachádzajúca sa priamo v byte. Kúrenie je ústredné so samostatnými meračmi tepla, teplo je dodávané z kotolne. Dom je zateplený. Forma vlastníctva: osobné.
Podlahová plocha m2: 55
Loggia: Nie
Výťah: Nie
Stav: Po kompletnej rekonštrukcii
Poschodie: 4/4
Konštrukcia bytu: Panel
Možnosť kúpy na úver: Áno
Zálohový predpis / mesiac EUR: 140
Pivnica: Áno

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pYy

Kontakt na makléra:
Mário Moze ml.
+421918397512
mario.moze@directreal.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
55 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Mário Moze ml.

Directreal MM

+4219183... show_number

Direct Real, spol. s r.o.

Železničná 40 • 984 01, Lučenec
offers.all_agency_offers

75,000 € 1364 €/m²

offers.detail.seller_contact

Mário Moze ml.

Directreal MM

+4219183... show_number