996609 (Jua76nKV4ns) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Rodinný dom v obci Tehla – vhodný na trvalé bývanie aj chalupárčenie

Tehla • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

105,000 € 1400 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
75 m²

Plocha pozemku:
1,000 m²
Info
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tehla (okres Levice). Dom je vďaka svojej dispozícii a polohe ideálny na celoročné trvalé bývanie, ako dvojgeneračný dom, alebo ako priestranná chalupa na rekreáciu v blízkosti termálnych prameňov.DISPOZÍCIA A VSTUPY:Veľkou výhodou domu je, že prízemie nie je vnútorne prepojené s poschodím (vstup je možný len zvonka), čo zabezpečuje maximálne súkromie pre obe podlažia.Poschodie: 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC.Prízemie: 2 izby, WC, špajza, technická miestnosť.Suterén: Veľká pivnica.LOKALITA A VYBAVENOSŤ:V obci sa nachádza materská škola, lekár, pošta a potraviny.Podhájska (termálne kúpalisko): 12 kmVráble: 9 kmLevice: 20 kmTECHNICKÉ PARAMETRE:Konštrukcia: Kváder.Zateplenie: Minerálna vlna Nobasil (hrúbka 15 cm).Strecha: Nová plechová krytina Maslen.Inžinierske siete: Elektrina (220/380V), obecná voda, vlastná kopaná studňa, žumpa (2 m³).Plyn: Prípojka pred domom.Vykurovanie: Klimatizácia, možnosť kúrenia na tuhé palivo.POZEMOK A PRÍSLUŠENSTVO:Výmera: 1000 m² (10 árov).Záhrada: Ovocné stromy.Parkovanie: Garáž pre 3 autá.Dom je ihneď k nasťahovaniu.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
75 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1970

Typ konštrukcie:
Tehlová

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
1,000 m²

Zastavaná plocha:
75 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mário Krajčik

REAL-SHOP s.r.o.

REAL-SHOP s.r.o.

Rákocziho 12 • 94001, Nové Zámky
Celá ponuka spoločnosti

105,000 € 1400 €/m²

Kontakt na predajcu

Mário Krajčik

REAL-SHOP s.r.o.