(JuDE53MMiHG) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Rodinný dom s garážou v centre mesta Sereď na predaj

A. Hlinku
Sereď • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

229,000 € 2411 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
95 m²

Plocha pozemku:
385 m²
Info
Ponúkame na predaj rodinný dom s garážou na pozemku o výmere 385 m2 v centre mesta Sereď na ulici A. Hlinku. Pozemok je rovinatý s rozmerom cca š.16m x 25m. Zastavaná plocha nehnuteľností je cca 102m2.
Dom má samostatnú izbu, kuchyňu, kúpeľňu s WC a garáž (50m2) so samostatným vstupom a bránou na elektrické ovládane. Nehnuteľnosť je po rekonštrukcii: nové plastové okná, dvere, nová plechová strecha, všetky rozvody- elektriky, vody, kúrenia-radiátory, nový plynový kotol, fasáda, nové oplotenie, podlahy gumolín, dlažba, kuchynská linka.
V dome sú všetky IS: mestská voda, plyn, elektrika. Predpríprava na kamerový systém.
Dom je vhodné použiť na bývanie ale aj na podnikanie. Pozemok je vysypaný makadamom, takže je možné priestor využívať na parkovanie áut. Na dome a na pozemku prebiehajú dokončovacie práce.
Pre viac informácií nás kontaktujte telefonicky alebo emailom na info@tucasa.sk
Cena: 229.000,- EUR.
Kontakt: Buchová 0905 141 644
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
95 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok poslednej rekonštrukcie:
2026

Druh domu:
Klasický dom

Typ konštrukcie:
Bloková konštrukcia, Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet spální:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Ústredné

Plocha pozemku:
385 m²

Zastavaná plocha:
102 m²

Šírka pozemku:
16 m

Dĺžka pozemku:
19 m

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Marcela Buchová

TU CASA, s.r.o.

TU CASA, s.r.o.

M. R. Štefánika • 92601, Sereď (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

229,000 € 2411 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Marcela Buchová

TU CASA, s.r.o.