(JuZ5JppinuR) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

Ponúkame moderný 2-izb. byt v Novostavbe – Mlynské luhy – Ružinov

Mlynské Luhy
Bratislava-Ružinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

275,000 € 5157 €/m²

Poznámka k cene: k bytu je potrebné kúpiť parkovacie státie a pivničnú kobku
Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
53.33 m²
Info
POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Realitná kancelária Graft ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom a výťahom v novostavbe na ulici Mlynské luhy v Bratislave, mestská časť Ružinov.

Byt A4.02 sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží a má celkovú výmeru 62,36 m², z čoho:

výmera bytu: 55,33 m²
loggia: 5,73 m²
pivničná kobka: 1,30 m²
Byt je v ponuke ako zvýhodnený „second hand predaj, čo predstavuje výnimočnú príležitosť získať moderné bývanie za atraktívnejších cenových podmienok.

Nehnuteľnosť sa predáva vo vyššom štandarde s nadčasovým dizajnom. Súčasťou vybavenia sú:

kvalitné parkety
omietky a sanita
podlahové kúrenie
veľkoformátové okná siahajúce až po strop
klimatizácia
automatické vonkajšie rolety
rekuperácia vzduchu
Každý detail bol navrhnutý s dôrazom na komfort, funkčnosť a moderný dizajn.

POPIS PROJEKTU:
Byt sa nachádza v novostavbe troch bytových domov označených A, B a C. Každý bytový dom disponuje iba 17 bytmi, čo zabezpečuje pokojné a komorné bývanie s menším počtom obyvateľov.

Kolaudácia bytu je plánovaná na 2. kvartál 2026.

DISPOZÍCIA BYTU:
Dispozične byt pozostáva z:

vstupnej chodby
obývacej izby spojenej s kuchyňou
samostatnej spálne
kúpeľne so sprchovým kútom a umývadlom
samostatného WC
V kúpeľni je vyhradený priestor na práčku a prípadne aj sušičku. Z obývacej izby je priamy vstup na priestranný balkón.

LOKALITA:
Lokalita ponúka:

výbornú dostupnosť do centra mesta
kompletnú občiansku vybavenosť
moderné a komfortné rezidenčné bývanie
V blízkosti bytových domov sa nachádzajú obchody, kaviarne, školy aj zdravotnícke zariadenia. Rodiny s deťmi ocenia dostupnosť materských, základných aj stredných škôl. Okolie zároveň ponúka parky a oddychové zóny vhodné na šport aj relax.

FINANCOVANIE:
Rezervačná zmluva: 500 EUR
Zmluva o budúcej kúpnej zmluve: úhrada 10 % z kúpnej ceny
Kolaudácia
Kúpna zmluva: doplatok 90 % z kúpnej ceny

CENA:
Cena bytu: 275.000 EUR
Parkovacie státie: 15.500 EUR
Pivničná kobka: 5.200 EUR

(Kúpa parkovacieho státia a pivničnej kobky je povinná.)

V prípade záujmu alebo pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať:
0903 210 582 Ing. Katarína Kohúciková
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
53.33 m²

Podlažie:
4

Počet nadzemných podlaží:
5

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Typ konštrukcie:
Iná

Rok výstavby:
2025

Rok kolaudácie:
2026

Počet loggí:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
V príprave

Vykurovanie:
Podlahové

Počet vonkajších parkovacích miest:
1

Vybavenie:
Vonkajšie parkovacie miesto, Výťah, Lodžia

Telekomunikácie:
Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Katarína Kohuciková

Graft Reality s.r.o

Graft Reality s.r.o

Vietnamska ul. 41 • 82104, Bratislava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

275,000 € 5157 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Katarína Kohuciková

Graft Reality s.r.o