Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 2-izb. byt Predaj Bratislava - Ružinov

RE0004885-18-000177 (782339)
Aktualizovaný 12.4.2018 1. publikácia 12.4.2018

BUDÚCA VÝSTAVBA BYTOVÉHO KOMPLEXU DISCOVERY RESIDENCE- 2 izb. byt

Druh / Typ

2-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Ružinov


[ Reality okres Bratislava II ]
Ulica

Mlynské nivy

Cena vrátane provízie 126 820 €
Celková podlahová plocha 52,79 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
V najbližšej dobe sa bude konať výstavba exkluzívneho bytového komplexu priamo Discovery Residence priamo v centre Bratislavy v perfektnej lokalite na ulici Mlynské Nivy 53 v Ružonove. Bytový komplex pozostáva z 22 poschodí pozostávajúci zo 137 rôznych bytov. V uvádzacom balíku ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s celkovou výmerou podlahovej plochy s príslušenstvom do 52,91 m2 nachádzajúcim sa na 3 nadzemnom podlaží. Byt je orientovaný na západnú stranu, z ktorej je výhľad na pestré prírodné prvky areálu. K bytu prislúcha pivničná kobka s výmerou 1,73m2.
Byt spĺňa nadštandardnú výbavu, akou sú praktické dizajnové kuchynské ostrovčeky, oddelené WC, úložné šatníky, samostatné vstupy z kuchyne a spálne na loggiu s výmerou 4,36 m2, zdobenou úchvatnými integrovanými kvetináčmi a rovnako pohodlný vstup zo spálne priamo do kúpeľne. Štandard jednotlivých bytov zahŕňa zariaďovacie predmety sanity, obkladov, dlažieb, podláh, vnútorných dverí a kľučiek vo viacero ponúkaných farebných kombinácií; elektro vývodov, chladenia, vodoinštalácií a svietidiel. Byt obsahuje predprípravu na klimatizáciu, ktorá je nenápadne umiestnená aj na presklennej loggii. Veľké hliníkové okenné tabule v Discovery Residence sú navrhnuté tak, aby byty krásne presvetľovali. 
V rezidencii sa nachádzajú tri výťahy smerujúce do pivničných kobiek a podzemných garáží so 199 parkovacími státiami monitorovanými vjazdami a výjazdami s elektrickou bránou. Je možnosť dokúpenia štandardného podzemného parkovacieho státia či už vo výmere 12,5m2 alebo v nadštandardnom výmere do 14,50m2 a napokon uzavretej garáže veľkej až do 21m2. Bytový komplex bude vytvorený zo železobetónovej konštrukcie, fasáda bude zdobená prepletanými prvkami medeného materiálu. Areál Discovery Residence bude tvoriť oázu pokoja, denných aktivít a krásnych prírodných prvkov. Celý rezort je zabezpečený o kamerový systém. Discovery Residence prislúcha aj bezpečnostný parter s recepciou. 
Prvé dve nadzemné podlažia budú tvoriť administratívne priestory v kombinácií s kaviarňou, kvetinárstvom či obchodnými priestormi. Dispozičné a rozmerové riešenia bytov poskytujú rodinné bývanie, alebo pracovné či investičné využitie.  
Plánovaná výstavba projektu sa začne v septembri 2018  a kolaudácia je plánovaná na september 2020.
Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom našej webovej stránky www.discovery-residence.sk na ktorej je uvedené telefónne číslo do nášho showroomu, kde si 
Projekt Discovery Residence Vám môžeme predstaviť aj na našom 3D modeli v showroome, nachádzajúceho sa neďaleko plánovanej výstavby na ulici Plynárenská 7, Bratislava II v Ružinove. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom našej webovej stránky www.discovery-residence.sk na ktorej je uvedené telefónne číslo do nášho showroomu. Radi si s Vami dohodneme osobnú konzultáciu a zodpovieme všetky Vaše otázky.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 52,79 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 3 z 22
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Forma vlastníctva firemné
Konštrukcia bytu zmiešaná
Rok výstavby 2018
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Reins Group s.r.o. img Počet inzerátov: 68
František Beke
Mobil
Email
Iné kontaktné údaje
Adresa
Bajkalská 7A
831 04 Bratislava - Nové Mesto
Slovenská republika
Telefón: +421 905 444 045, +421 949 163 260
Fax
Adresa webovej stránky: www.reins.sk
Email info@reins.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme SlovenskyAnglickyNemecky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát