Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 3-izb. byt Predaj Bratislava - Dúbravka

RE0004885-18-000046 (782180)
Aktualizovaný 15.2.2018 1. publikácia 15.2.2018

Na predaj pekný, 3 izbový byt s veľkou loggiou, 3x šatník,výhľad do parku

Druh / Typ

3-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Dúbravka


[ Reality okres Bratislava IV ]
Ulica

Trhová

Cena vrátane provízie 189 900 €
Celková podlahová plocha 96,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj krásny veľký byt 88 m2 + loggia , veľmi dobre riešený nakoľko spálne sa nachádzajú úplne oddelene každá na inej strane bytu. Ďalšou výhodou je veľká loggia (8m2) ktorá láka na posedenia pri kávičke. Samostatná toaleta je samozrejmosťou. 
Kuchynská linka so spotrebičmi a veľkým pracovným priestorom je prepojená s obývacou izbou. Každý v byte ocení šatník v oboch spálňach aj na chodbe pri vstupe. 


BYTOVÝ DOM DÚBRAVIA - JEDINEČNÁ A MODERNÁ ARCHITEKTÚRA V LOKALITE BRATISLAVA IV
NADŠTANDARDNÉ MATERIÁLY 
PREVETRÁVANÁ FASÁDA - ALPOLIC (Japonsko) a TRESPA (Nemecko) zaručí estetickosť, dlhú životnosť, nízke náklady, Hliníkové okenné profily , Centrálny výmenník tepla, každý byt má svoju výmenníkovú stanicu. 
Bytový dom je postavený a vybavený z nadštandardných materiálov: Celá konštrukcia domu vrátane nosných priečok je z liateho monolitického betónu; výplňové priečky sú z tehál. 
BYTOVÝ DOM
Unikátny Bytový dom Dúbravia Vás na prvý pohľad zaujme na svoje pomery a lokalitu jedinečnou architektúrou. Bytový dom tvoria dve celky, pričom SVETOVÁ STRANA je charakteristická otvorenými presvetlenými bytmi s veľkými hliníkovými oknami a najmodernejším designom a SVETOVÁ STRANA je charakteristická svojou funkčnosťou, krásnym výhľadom na KOPEC. Tým pádom si vybrať môže každý!
Bytový dom tvorí 66 bytových jednotiek rôznych veľkostných a typových kategórii. Viac ako 60% bytov je predaných! V ponuke sú 2 izbové byty rôznych veľkostí, typov a výhľadov, ktoré zaručuje architektúra bytového domu a posledné tri trojizbové byty.
V dome sa nachádza centrálny výmenník tepla (firma Danfoss), v bytoch sú jednotlivé bytové výmenníky. Podobne ako vo všetkých bytoch, aj vo všetkých spoločných priestoroch sú na stenách aplikované sadrovo-vápenné omietky, pričom steny na chodbách sú zateplené systémom STO. 
Podlahy na chodbách sú gresové, schody prefabrikované terazzo, v garážach sú betónové liate podlahy s vrchnou vrstvou Basf. Steny vo vstupných halách sú z obkladov ALPOLIC a TRESPA. 

Vonkajšia fasáda je prevetrávaná, takže na jednej strane spĺňa náročné kritériá na tepelnú izoláciu budovy, na druhej strane má možnosť zdravo dýchať. Obklad vonkajšej fasády je z ALPOLIC-u (Japonsko) a TRESPA (Nemecko).

NADŠTANDARDÉ PREVEDENIE BYTOVÉHO DOMU ZARUČUJE NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY! 
PARKOVANIE 
ku každému bytu je možnosť  odkúpiť parkovacie státie v garáži a dostatok parkovania zaručuje aj vonkajšie vyhradené parkovanie pre majiteľov bytov v dome.

ŠTANDARD
Všetky byty sa predávajú vo vyššom štandarde, ktorý obsahuje zariaďovacie predmety rozpísané nižšie. Niektoré byty sa predávajú aj s kuchynskou linkou a vstavanými skriňami.
Vstupné dvere do všetkých bytov sú bezpečnostné, protipožiarne a majú výborné zvukovo izolačné vlastnosti.
Steny majú sadrovo-vápennú omietku, steny na chodbách sú zateplené systémom STO (tepelná izolácia, sieťka, kvalitná dýchajúca omietka).
Všetky okná v bytoch sú hliníkové, s izolačným dvojitým sklom. 
Podlahy sú laminátové, v kuchyniach, kúpeľniach a na WC je keramická dlažba.
Lodžie majú liate podlahy BASF alebo dlažbu s odtokom. 
V bytoch sú inštalované keramické umývadlá s chrómovým sifónom, akrylátové  vane, prípadne murované sprchové kúty, keramické závesné WC a zmiešavacie pákové batérie.
Exteriérové žalúzie (J a Z) sú vybavené špeciálnym senzorom vetra, ktorý ich chráni pred možným poškodením v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok.
V každom z bytov je tiež realizovaná kompletná príprava na chladenie, pričom chladiaca jednotka je umiestnená na streche alebo v garáži, čím sa pri jej používaní bude eliminovať hluk.
Všetky bytové jednotky sú vybavené video vrátnikom, ktorý umožňuje kontrolovať vstup osôb do budovy a umožňuje tiež pohodlnú komunikáciu s prichádzajúcimi. Všetky byty sú vybavené optickými káblami na prenos digitálnych dát (telefón, televízia, internet). 
Každý z bytov má vlastnú odovzdávaciu stanicu tepla s možnosťou individuálnej regulácie.

LOKALITA
Bratislavská mestská časť Dúbravka patrí k najbezpečnejším v hlavnom meste. Svedčia o tom aj policajné štatistiky, ale tiež hodnotenia samotných obyvateľov Dúbravky, ktorí vyzdvihujú predovšetkým fakt, že ich deti sú tu skutočne v bezpečí.
Dúbravka myslí aj na mladých ľudí a na deti, ktorým sa tu venuje rad športových klubov. Na svoje si prídu aj dospelí, ktorí sa môžu zúčastňovať na rôznych športových a kultúrnych podujatiach.
Do centra mesta sa dostanete pohodlne spojmi mestskej hromadnej dopravy, ale aj individuálne. Spojenie je rýchle a bezproblémové vďaka viacprúdovým cestným ťahom, diaľničným obchvatom a neďalekému tunelu Sitina. 
Dúbravka je jednou z najvýhodnejšie situovaných mestských častí Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Nachádza sa v lone prekrásneho prírodného prostredia Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty a na úpätí Štátnej rezervácie Devínska Kobyla, na ploche 862 ha, s počtom obyvateľov 39 000. 
V súčasnosti je Dúbravka modernou časťou hlavného mesta Slovenska s obchodmi, školami, športovými areálmi a kultúrnymi zariadeniami a s nemalými možnosťami rozvíjať podnikateľské aktivity. Najväčším potenciálom sú jej obyvatelia prevažne so stredoškolským i vysokoškolským vzdelaním.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 96,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 2 z 8
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti novostavba
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu zmiešaná
Rok výstavby 2011
Ostatné informácie
Ďalšie informácie o nehnuteľnosti nájdete tu.
Táto nehnuteľnost je sprostredkovávaná touto realitnou kanceláriou prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta.
Realitná kancelária
Reins Group s.r.o. img Počet inzerátov: 62
Mgr. Erik Baťalík
Mobil
Email
Iné kontaktné údaje
Adresa
Bajkalská 7A
831 04 Bratislava - Nové Mesto
Slovenská republika
Telefón: +421 905 444 045, +421 949 163 260
Fax
Adresa webovej stránky: www.reins.sk
Email info@reins.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme SlovenskyAnglickyNemecky

e-Vizitka
Obrázok
Video
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát