Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info
Časopis

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Nová Dedinka

RE0004183-16-000113
Aktualizovaný 29.3.2017 1. publikácia 19.10.2016

5- izbový bungalov v nádhernej lokalite s jazerom a lesoparkom- Nová Dedinka

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Nová Dedinka


[ Reality okres Senec ]
Ulica

SNP

Cena vrátane provízie 165 900 €
Celková úžitková plocha 104,80 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj kvalitný tehlový 5- izbový bungalov s  pozemkom 527m² v lokalite s vlastným lesoparkom, jazerom a oddychovou zónou, hneď vedľa novovybudovanej cyklotrasy pri rieke Čierna Voda. Obec Nová Dedinka je situovaná len 3 km od Bernolákova a 5 km od Senca.

Dispozícia:
Bungalov má čistú úžitkovú 104,8m²  a je navrhnutý tak, aby bol každý meter plne využitý a nevznikali tzv. hluché nevyužité miesta. Nachádzajú sa tu 3 izby, rodičovská spálňa, obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s WC, samostatné WC s umývadlom, vstupná hala a chodba s dostatkom priestoru pre rolldor.

Prevedenie domu:
Rodinný dom budú dokončené v prevedení HOLODOM, ktorý zahŕňa bezpečnostné vstupné dvere, plastové okná – trojsklo, z vonkajšej strany farebný odtieň, z vnútornej biele, tehla 30 cm, zateplenie s hrúbkou 15 cm, strecha fatrafol, ukončené maľovky, zásuvky, vypínače, elektrické podlahové kúrenie s digitálnym termostatom v každej izbe, príprava pre kuchynskú linku. Do ceny holodomu je zahrnutý septik, fasádna farba. V cene nie je oplotenie, sadová úprava, okapový chodník. Ponúkame Vám možnosť dokončiť interiérový štandard v hodnote od 12 000 € vrátane DPH ( plávajúce podlahy, interiérové dvere, obklad, dlažby, sanita).

Plánované ukončenie výstavby je leto 2017.  

Lokalita:
Projekt výstavby rodinného domu je situovaný iba 3 km za jednou z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie v blízkosti Bratislavy - obcou Bernolákovo, ihneď na začiatku obce Nová Dedinka. Lokalita projektu je ohraničená vlastným jazerom a lesoparkom (na ploche viac ako 12 tisíc m2), existujúcou zástavbou rodinných domov a riekou Čierna Voda, ktorá je v bezprostrednej blízkosti pozemkov prepojená cez umelý vodný kanál s tokom Malého Dunaja. Z druhej strany rieky Čierna Voda je moderné detské ihrisko s altánkami a cyklotrasa smerujúca cez úžasnú prírodu popri rieke do Bernolákova a následne do Ivanky pri Dunaji. Obytná zóna sa odlišuje oproti iným projektom jednotným architektonickým štýlom – je presne urečené, kde je možné stavať moderný dom alebo klasický, resp. bungalov alebo dvojpodlažný. Všetky domy budú od renomovanej architektonickej kancelárie APEX a lokalita má určené prísne regulatívy, ktoré zamedzujú svojvoľnú výstavbu, ktorá by v budúcnosti obmedzovala vaše súkromie. Obec prešla v poslednom období veľmi významným rozvojom, keď bola prestavaná centrálna časť obce, vybudovali sa nové detské ihriská a futbalové ihrisko sa premenilo na nádherný športový areál s viacúčelovým ihriskom (futbal, tenis, basketbal, volejbal...).
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 104,80 m2
Počet spální 4
Stav nehnuteľnosti novostavba
Vybavenie holostavba
Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Rok výstavby 2016
Rok kolaudácie 2016 - 2018
Typ pozemku rovinatý
Výmera pozemku celkom 527,00 m2
Príjazd asfaltová cesta
Zateplenie budovy Áno
Spôsob vykurovania lokálne vykurovanie
Príprava teplej vody el. akumulačný boiler
Internet Áno
Káblová televízia Áno
Realitná kancelária
GRAVITAS a.s. img Počet inzerátov: 99
Bc. David Bellay
Mobil +421 903 999 341
Email bellay@gravitas.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Budyšínska 36
83102 Bratislava - Nové Mesto
Slovenská republika
Telefón: +421 901 772 772, +421 903 999 340
Fax
Adresa webovej stránky: www.gravitas.sk
Email gravitas@gravitas.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme SlovenskyAnglicky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát